Genesis wprowadziło do swojej oferty nowy kontroler dla graczy – P58. W nowym modelu skopiono się głównie na komforcie użytkowania. Cały pad został pokryty gumą, a kształt idealnie dopasowany do dłoni. Zaimplementowano kilka nowych trybów: D-Input oraz X-Input, które występują w bardziej zaawansowane urządzeniach. Dzięki obu tym interfejsom użytkownik będzie mieć dostęp do wszystkich funkcji P58 zaraz po podłączeniu do komputera.

Jedną z przewag, jaką daje pad w stosunku do klawiatury, jest łatwiejszy dostęp do przycisków akcji. W przypadku padów im więcej przycisków, tym lepiej. P58 posiada ich 12, do tego dochodzą także analogowe drążki i spusty.

Ważnym elementem cechującym dobre kontrolery jest obecność wibracji. To właśnie one często przyprawiają o dodatkowy zastrzyk adrenaliny, zwłaszcza przy bardziej emocjonujących momentach w grze. W padzie Genesisa funkcja ta jest jak najbardziej obecna.

Pad Genesis P58 kosztuje około 59 zł.


Poprzedni artykułWindows 10 Anniversary Update udostępniony dla wszystkich
Następny artykułPhilips szykuje nowe monitory na targi IFA 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.