fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsySterowniki GeForce Game Ready Driver 552.12 opublikowane

Sterowniki GeForce Game Ready Driver 552.12 opublikowane

NVIDIA opublikowała najnowszy sterowniki GeForce Game Ready Driver 552.12, które przygotowują komputery graczy na 3. sezon rozgrywki w Call of Duty: Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone oraz ray tracing w Diablo IV. Tytuły te są wspierane przez techniki NVIDIA DLSS 3 oraz Reflex.

Przygotuj się do gry w Call Of Duty i wykorzystaj Reflex, aby zyskać przewagę nad konkurencją

Trzeci sezon rozgrywki w Call of Duty: Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone właśnie się rozpoczął. Powraca wyczekiwana przez graczy Wyspa Odrodzenia w Call of Duty: Warzone. Zupełnie nowe mechaniki gry zmieniają dynamikę rozgrywki na tej ulubionej przez fanów mapie.

W Call of Duty: Warzone technika DLSS 3 zwiększa liczbę wyświetlanych klatek na sekundę średnio o 55%, podbijając wydajność poza limity narzucone przez procesor i umożliwiając graczom działanie na wysokich częstotliwościach odświeżania na najszybszych monitorach, przez co znacząco zwiększa się płynność ruchu, responsywność celowania i szybkość, z jaką można zobaczyć wroga, co potencjalnie daje przewagę nad konkurencją.

Jeśli gracze korzystający z kart graficznych GeForce RTX stwierdzą, że liczba wyświetlanych klatek na sekundę przekracza maksymalną częstotliwość odświeżania ich monitora, mogą skorzystać z techniki NVIDIA DLAA, która wykorzystuje tę samą zaawansowaną technologię AI co DLSS, w celu zwiększenia jakości obrazu wyświetlanego w natywnych rozdzielczościach.

Dodatkowo, gracze korzystający z kart graficznych GeForce mogą aktywować technikę NVIDIA Reflex. Redukuje ona opóźnienia systemowe na komputerach stacjonarnych i laptopach, dzięki czemu akcje wykonywane są szybciej, zapewniając profesjonalną przewagę w rozgrywkach wieloosobowych, a tytuły dla jednego gracza stają się płynniejsze i jeszcze bardziej responsywne.

Call of Duty: Warzone z NVIDIA Reflex

Od czasu debiutu we wrześniu 2020 roku, technika NVIDIA Reflex zmniejsza opóźnienia systemowe już w ponad 100 grach, a uruchamia ją ponad 90% użytkowników kart graficznych GeForce. Już 9 z 10 najlepszych profesjonalnych strzelanek posiada wsparcie techniki Reflex, w tym Call of Duty: Modern Warfare III, Call of Duty: Warzone i Overwatch 2. Tylko w 2023 roku gracze korzystający z kart graficznych GeForce rozegrali ponad 10 miliardów godzin w swoich ulubionych tytułach, ciesząc się zwiększoną responsywnością dzięki technice Reflex.

W Call of Duty: Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone opóźnienia systemowe mogą być zredukowane nawet o 28%, co znacząco usprawnia rozgrywkę.

Ray tracing w Diablo IV

Nowy sterownik zapewnia także optymalne wrażenia w grze Diablo IV z aktualizacją, która wprowadza obsługę ray tracingu dla odbić i cieni. Technika DLSS 3 zwiększa ponad trzykrotnie wydajność rozgrywki w Diablo IV z ray tracingiem i maksymalnymi ustawieniami graficznymi w rozdzielczości 4K. Korzystając z najpotężniejszej karty graficznej na świecie, GeForce RTX 4090, gracze mogą cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami nawet w 144 klatkach na sekundę. Niedawno wydane karty graficzne, takie jak GeForce RTX 4080 SUPER i GeForce RTX 4070 Ti SUPER przekraczają 100 kl./s, a GeForce RTX 4070 i GeForce RTX 4070 SUPER z łatwością osiągają 60 kl./s.

Inne nowości

Nowy sterownik pozwala zoptymalizować ustawienia graficzne w kolejnych grach za pomocą jednego kliknięcia aplikacji GeForce Experience lub oprogramowaniu NVIDIA App. Na liście wspieranych tytułów możemy już znaleźć ponad 1200 pozycji, a dołącza do nich 9 kolejnych:

  • Desynced
  • Dragon’s Dogma 2
  • Granblue Fantasy: Relink
  • Horizon Forbidden West – Edycja kompletna
  • Myth of Empires
  • Nightingale
  • Pacific Drive
  • Skull and Bones
  • Thaumaturge

Źródło: www.nvidia.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać