Strona głównaSprzętPlotka: Układy Vega w procesorach mobilnych firmy Intel?

Plotka: Układy Vega w procesorach mobilnych firmy Intel?

Jakiś czas temu wyciekły informacje, jakoby Intel planował zintegrować grafikę Radeon w swoich procesorach. Były to tylko plotki i nikt w nie zbytnio nie wierzył. Aż tu nagle portal Wccftech dotarł do zdjęcia, które ukazuje napis: Vega Inside, Mobile Performance Outside. Mogą to być wewnętrzne, nieujawnione jeszcze światu slajdy nowej generacji procesorów Intela.

Intel Mobile, Vega

Co ciekawsze slajdy odnoszą się najprawdopodobniej do serii mobilnych procesorów. Mogły by to być Coffee Lake-H i Cannon Lake-Y, które jeszcze nie zostały oficjalnie zapowiedziane. Jednakże, jakby informacje okazały się prawdziwe, to mielibyśmy w końcu naprawdę ciekawe jednostki dla segmentu mini-ITX.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać