fbpx
Strona głównaPcMod.plGamingTESR: Skywind - aktualizacja postępu prac na maj 2024

TESR: Skywind – aktualizacja postępu prac na maj 2024

Deweloperzy z TES Renewal Project udostępnili nowy film z gry The Elder Scrolls Renewal: Skywind. Postęp prac jest w zaawansowanym stadium, co też narrator filmu dość mocno uwzględnia w czasie całego omawiania. Od kilku lat trwają ogromne prace nad stworzeniem całego świata Morrowind na silniku gry Skyrim.

Deweloperzy ciągle poszukują osób chętnych do pomocy przy różnych pracach na Skywind. Dodatkowo publikowane są co jakiś czas różne postępy w pracach graficznych, a także gameplaye.

Ukończono praktycznie wszystkie grafiki koncepcyjne, włączając w to potwory, ubrania, bronie, pancerze, jedzenie, roślinność i statuy. Trwają prace nad usprawnieniem szczegółów wnętrz dla rodu Redoran.

Jeżeli chodzi o grafiki 3D, to ukończono ponad 13 000 zasobów. Do finalizacji pozostało jeszcze 550 modeli. W celu ich wdrożenia pozostało jeszcze sporo pracy. Ciekawostką jest powrót do 14 częściowego zestawu pancerzy, znanego z Morrowinda, gdzie Skyrim udostępniał zaledwie 6 miejsc.

Projektowanie poziomów idzie w dobrym kierunku. Ukończenie zasobów grafik 3D oraz grafik 2D pozwala na prowadzenie bardziej zaawansowanych prac. Wciąż pozostaje kwestia zbudowania 1032 wnętrz (interiorów) w prowincji Morrowind.

Prace nad ścieżkami do poruszania się NPC trwają cały czas. Warto nadmienić, że w całym Morrowind jest aż 3000 postaci, które trzeba animować, nagrać im dialogi, stworzyć tekstury. Nad nagraniami pracuje na ten moment 300 aktorów. Prace posuwają się wolno, z racji tego, że każde nagranie musi przejść kontrolę jakości, poprawki i postprodukcję.

Implementacja zadań ruszyła także do przodu. Aktualnie ukończono: rody Telvani i Redoran, Gildię Magów, Złodziei, Cesarski Legion, Kult Imperialny, Świątynię oraz Morag Tong. Udało się także zaimplementować część questów z klanów Wampirów oraz zadań od Daedrycznych Książąt. Łącznie ukończono 352 zadania z 490.

Więcej info znajdziecie na oficjalnej stronie: tesrskywind.com

  Co sądzisz o tym artykule?
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0
  Michał Olber
  Michał Olberhttp://olber.pl/
  Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj


  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Warto przeczytać