fbpx
Strona głównaPcMod.plGamingPolskie niszczyciele czołgów w World of Tanks

Polskie niszczyciele czołgów w World of Tanks

Studio Wargaming prezentuje najnowszą aktualizację do World of Tanks, która wprowadza do gry dodatkową linię czołgów do polskiego drzewka technologicznego. Dźwięk strzałów 6 zupełnie nowych niszczycieli czołgów od poziomu V do X rozbrzmi nad polami bitwy już od 10 kwietnia.

Polskie niszczyciele czołgów

Jednostki wyposażone w niespotykane do tej pory działa o niezrównanej sile uderzeniowej wprowadzają do gry mechanikę wynagradzającą najodważniejszych czołgistów gotowych na agresywne starcia. Razem z nowymi polskimi pojazdami do World of Tanks trafi też znany streamer gry Cygan w roli dowódcy oraz nowa funkcjonalność w postaci trybu pośmiertnego.

6 nowych polskich czołgów w grze World of Tanks

Niszczyciele czołgów to trzecia gałąź polskiego drzewka technologicznego, uzupełniająca dotychczasowy wybór spośród czołgów ciężkich i średnich. Pierwsze trzy czołgi to:

  • SDP 40 Zadymka
  • SDP 44 Burza
  • SDP 57 Gowika

Te jednostki poziomów V – VII to klasyczne bezwieżowe niszczyciele oferujące rozgrywkę dobrze znaną dowódcom tej klasy pojazdów. Charakteryzują się mobilnością, dobrą ochroną od frontu i solidnymi działami zdolnymi do zadawania potężnych uszkodzeń.

SDP 40 Zadymka

SDP 44 Burza

SDP 57 Gowika

Prawdziwa gratka dla dowódców zaczyna się na wyższych poziomach:

  • SDP 58 Kilana
  • SDP 60 Gonkiewicza
  • NC 70 Błyskawica

Te pojazdy poziomów VIII – X wprowadzają do World of Tanks zupełnie nową mechanikę pocisków, umożliwiającą zadawania maksymalnych obrażeń w starciach na bliskim dystansie – większe ryzyko, większa nagroda.

SDP 58 Kilana

SDP 60 Gonkiewicza

NC 70 Błyskawica

Polskie czołgi z najwyższą prędkością pocisków w grze

Pierwszą częścią nowości dla polskich niszczycieli są przeprojektowane działa czołgów, które pozwalają korzystać z pocisków z dnem w kształcie gwiazdy. Nowa amunicja jest najskuteczniejsza w odległości do 50 m, a wraz ze wzrostem dystansu zadawane uszkodzenia będą się zmniejszały. Taktyczne ustawienie czołgów będzie miało jeszcze większe znaczenie niż do tej pory. Kolejnym elementem nowej mechaniki są działa z głęboko gwintowanymi lufami, które czołgom najwyższych poziomów pozwalają strzelać z niezrównaną siłą uderzeniową. Oznacza to, że polskie niszczyciele charakteryzują się najwyższą prędkością pocisków specjalnych w grze.

Nowy dowódca gotów

Razem z nową polską siłą uderzeniową do gry trafia też dowódca gotów do poprowadzenia natarcia. Popularny polski streamer i wieloletni twórca treści o World of Tanks, Cygan stanie u boku czołgistów z własną ścieżką głosową. Ponadto, w grze zadebiutuje też całkowicie nowy tryb pośmiertny, który pozwoli między innymi poznać szczegóły strzału, przez który gracze zostali pokonani. Więcej informacji pomoże dowódcom wyciągać wnioski niezbędne do zwycięstwa w kolejnych starciach.

Źródło: worldoftanks.eu

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać