fbpx
Strona głównaPcMod.plGamingWojownicze Żółwie Ninja w World of Tanks

Wojownicze Żółwie Ninja w World of Tanks

Cowabunga! World of Tank łączy siły z najpopularniejszymi bohaterami w skorupach – Wojowniczymi Żółwiami Ninja! Czerpiąc inspirację z klasycznej kreskówki z lat ’80, akcja żółwiastycznej Przepustki sezonowej WŻN zostanie podzielona na trzy rozdziały wypełnione zmutowanymi wyzwaniami i nagrodami. Czołgiści będą mogli dołączyć do walki już od 6 marca od 5 czerwca.

Wraz z odkrywaniem kolejnych etapów sezonu, gracze będą mogli zdobywać nagrody inspirowane serią TMNT, w tym progresywne style czy członków załogi — kultową czwórkę Wojowniczych Żółwi Ninja razem z niezawodną reporterką April O’Neil oraz ich przeciwników, w składzie których znajdą się Shredder, Bebop, Rocksteady i Krang. Wszystkie postacie dubbingowane są przez oryginalnych aktorów głosowych (w wersji angielskiej).

Raph, Mikey, Leo i Don przejmują dowodzenie w World of Tanks

Wojownicze Żółwie Ninja w World of Tanks 1

Główni bohaterowie i role w czołgach

Głównymi gwiazdami tego sezonu będą czołgi, które ulegną radykalnej transformacji, przyjmując nową formę wierną kultowej kreskówce. Wyjątkowe, progresywne style 3D czekają na trzy pojazdy: BZ-75 zaprezentuje się jako „Gąsienicę Shreddera”, Manticore wystąpi w odsłonie „Technodrom”, a na czołg TVP T 50/51 czeka nowe wcielenie w postaci skorupiastego „Imprezowego Wozu”. Do gry trafią też tematyczne pakiety. W jednym z nich będzie można zdobyć reporterkę April O’Neil jako załogantkę z wyjątkowymi kwestiami dialogowymi. Pakiet zawiera też serię specjalnych misji, których ukończenie nagrodzi graczy niesamowitym, progresywnym stylem 2D „Siła Żółwi!” oraz wieloma innymi przedmiotami do wykorzystania w trakcie rozgrywki.

BZ-75

Technodrom

TVP T 50/51

Od kiedy można i gdzie można się dowiedzieć więcej o przepustkach

Już od 19 marca aktywni użytkownicy Prime Gaming mogą otrzymać też ekskluzywny pakiet z Mistrzem Drzazgą jako dowódcą, wyjątkowy styl 2D dla czołgu, tematyczne malowanie i specjalne medal.

Wszystkie informacje na temat Przepustki WŻN dostępne są na stronie World of Tanks pod adresem: https://worldoftanks.eu/en/battle-pass-season-13/

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bartosz Rozwadowski
Bartosz Rozwadowski
Codziennie jestem ojcem wspaniałej dwójki dzieci oraz mężem tak samo wspaniałej kobiety. Co pewien czas publikuję teksty o tematyce historycznej na swoim blogu oraz zajmuję się codzienną dawką wrażeń jakie niesie życie. Na pcmod.pl ściągnęło mnie możliwości pisania tekstów o tematyce IT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać