fbpx
Strona głównaPcMod.plGamingJapońskie krążowniki i Imperium Rzymskie w World of Warships: Legends

Japońskie krążowniki i Imperium Rzymskie w World of Warships: Legends

Studio Wargaming, twórcy i wydawcy wieloosobowej gry morskiej World of Warships, przedstawiają nowości w majowej aktualizacji do Legends. Panazjatycki niszczyciel VIII poziomu czeka na graczy jako nagroda w trwającej 4 tygodnie i składającej się z 80 kamieni milowych kampanii „Eastern Horizons”. Co więcej, w grze pojawi się epickie wydarzenie związane z Imperium rzymskim, wraz z tematycznymi okrętami, kamuflażami i nowym przebraniem. Aktualizacja wprowadzi także japońskie lekkie krążowniki w pełnym dostępie oraz nowy darmowy projekt do zbadania w Biurze.

Powrót Imperium rzymskiego i nowy okręt Venezia

Japońskie krążowniki i Imperium Rzymskie w World of Warships: Legends 1

Akcja XX-wiecznej wojaczki morskiej w World of Warships przenosi się do starożytności, a gracze mogą odbyć epicką podróż do Imperium rzymskiego w ramach nowego wydarzenia. Nowy motyw przewodni oparty o jedno z najpotężniejszych imperiów w historii wypełniony jest tematyczną zawartością do odblokowania i misjami do wykonania. Do gry trafia też nowa waluta wydarzenia w postaci denarów, którą kapitanowie mogą wymienić na przedmioty kosmetyczne, kamuflaże, a także przebranie gladiatora dla dowódcy oraz włoski pancernik Centurion. Ponadto, gracze otrzymają też szanse zdobycia nowego włoskiego krążownika VI poziomu Francesco Ferruccio, dostępnego w losowych skrzyniach.

Legendarny włoski ciężki krążownik Venezia X poziomu również zarzuca kotwicę w Biurze. Jednostka bojowa gotowa do walki posiada 15 dział kalibru 8 cali, wysoką prędkość i mocny pancerz, dzięki czemu stanowi wszechstronny dodatek do każdej włoskiej floty.

Japońskie krążowniki i Imperium Rzymskie w World of Warships: Legends 2

Niszczyciel Lüshun dostępny w kampanii Eastern Horizon

Legendarna majowa aktualizacja w World of Warships rozpoczyna się od zupełnie nowej kampanii „Eastern Horizons”, która trwać będzie przez najbliższe cztery tygodnie i obejmie 80 kamieni milowych. W zamian gracze posiadający wsparcie admiralicji zostaną nagrodzeni panazjatyckim niszczycielem VIII poziomu — Lüshun. Dzięki imponującej szybkości przeładowywania głównej baterii dział i obrotowym wieżyczkom może on dysponować znaczną siłą ognia. Oprócz tego Lüshun uzbrojony jest w torpedy głębinowe, które są jeszcze trudniejsze do wykrycia. Aby ułatwić graczom zdobycie tego niszczyciela, kampania „Eastern Horizons” posiada mechanikę nadrabiania zaległości.

Japońskie krążowniki i Imperium Rzymskie w World of Warships: Legends 3

Japońskie lekkie krążowniki wchodzą do gry na pełnych obrotach

Nowa linia japońskich lekkich krążowników IV-VIII poziomu, która opuściła wczesny dostęp, jest już w pełni dostępna w drzewku technologicznym. Na czele tej linii znajduje się potężny Takahashi VIII poziomu, który jest teraz dostępny wraz ze specjalnym stałym kamuflażem, który można uzyskać, wykonując specjalną misję. Dzięki szybkostrzelnym działom i obrotowym torpedom te dynamiczne lekkie krążowniki są idealne do wykorzystania w eksperymentalnych strategiach bitewnych.

Majową aktualizację World of Warships: Legends zamykają dwa nowe sezony bitew rankingowych oraz dwa sezony Potyczek, które charakteryzują się unikalnymi zasadami. Sezony 54. i 55. bitew rankingowych to szybka walka w trybie pięciu na pięciu, w których wykorzystywane są odpowiednio jednostki VI i VII poziomu. Sezon 17. Potyczek wymaga pancernika VII poziomu, który będzie posiadał nieaktywną baterię główną, a sezon 18. zwiększa główne statystyki krążowników VI poziomu.

Japońskie krążowniki i Imperium Rzymskie w World of Warships: Legends 4

Razem z nową zawartością do gry World of Warships trafi szereg usprawnień i aktualizacji. Pełna lista zmian dostępna jest w tym miejscu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bartosz Rozwadowski
Bartosz Rozwadowski
Codziennie jestem ojcem wspaniałej dwójki dzieci oraz mężem tak samo wspaniałej kobiety. Co pewien czas publikuję teksty o tematyce historycznej na swoim blogu oraz zajmuję się codzienną dawką wrażeń jakie niesie życie. Na pcmod.pl ściągnęło mnie możliwości pisania tekstów o tematyce IT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać