fbpx
Strona głównaPcMod.plInformacja prasowaCase Mod World Series 2024 oficjalnie ogłoszone przez Cooler Master

Case Mod World Series 2024 oficjalnie ogłoszone przez Cooler Master

Cooler Master Case Mod World Series 2024 to coś więcej niż zawody. To zaproszenie do kształtowania przyszłości poprzez łączenie technologii i kreatywności w inspirujący sposób. Firma od lat wspiera środowisko zajmujące się moddingiem, czyli efektownym przerabianiem i stylizowaniem obudów komputerowych oraz całych komputerów. Co za projekty przyniesienie nam 2024 rok?

Tworzenie teraźniejszości, przewidywanie przyszłości, takim sloganem producent chce zachęcić do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu. Modderzy z całego świata będą rywalizować o atrakcyjne nagrody, a jest o co walczyć, bowiem główna wygrana wynosi ponad 20 000 zł. Organizowany przez firmę konkurs Case Mod World Series jest największym wydarzeniem tego typu.

Warto wziąć udział w takiej imprezie, bo i wygrane są niemałe. Pula nagród w tym roku wynosi blisko 70 000 zł. Zwycięzcy nie tylko otrzymają nagrody pieniężne, ale także zyskają uznanie w globalnych społecznościach modderów i graczy.

Case Mod World Series 2024

Na tegoroczny konkurs składają się dwie kategorie: Scratch Build of the Year i Tower Mod of the Year. Zwycięzcy wspomnianych kategorii otrzymają ponad 20 000 zł. Zdobywcy drugiego miejsca zgarną po 10 000 zł, zaś za zajęcie trzeciego miejsca gwarantowana jest nagroda w wysokości 4000 zł.

Case Mod World Series 2024

Jak wziąć udział w wydarzeniu? Prześlij swoje zgłoszenie przed 7 czerwca, wypełniając ostateczny formularz zgłoszeniowy (otwiera się 15 kwietnia 2024 r.). Następnie rozpocznij pracę nad swoim buildem i udokumentuj ją, masz na to czas od 15 kwietnia do 24 września. Finał CMWS 2024 i ogłoszenie zwycięzców zaplanowano na 18 października 2024 roku.

Źródło: www.coolermaster.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać