fbpx
Strona głównaPcMod.plGamingPancernik Winsconsin w World of Warships

Pancernik Winsconsin w World of Warships

Studio Wargaming, twórcy i wydawcy wiodącej wieloosobowej gry morskiej World of Warships, przygotowuje się do budowy historycznego amerykańskiego pancernika Wisconsin w Stoczni. Wraz z nowym procesem budowy okrętu w grze pojawi się specjalna przepustka wydarzenia upamiętniająca japoński Złoty tydzień z dwiema 20-poziomowymi liniami progresji, a także wyczekiwany powrót Bitew asymetrycznych.

Wisconsin i West Virginia ’44 w Stoczni

Amerykański pancernik X poziomu – Wisconsin, dostępny w Stoczni, przewodzi kwietniowej aktualizacji. Wyposażony w dziewięć precyzyjnych dział 406 mm w trzech wieżach o niezwykłej sile rażenia. Jest idealnym okrętem do szybkiej rozgrywki dzięki wysokiej prędkości i dobremu maskowaniu. Aby zmniejszyć ryzyko uszkodzeń spowodowanych słabszym pancerzem, Wisconsin jest wyposażony w specjalne wytyczne bojowe, które skracają czas przygotowania materiałów eksploatacyjnych i przeładowania, a także czas przeładowania głównej baterii dział.

Aby odblokować pancernik Wisconsin, gracze muszą ukończyć 30 faz procesu budowy okrętu, z których 28 można ukończyć za pomocą misji bojowych dostępnych w Stoczni. Po drodze gracze zostaną również nagrodzeni innym amerykańskim pancernikiem, West Virginia 1944.

Aby kontynuować wsparcie renowacji wieżyczki prawdziwego pancernika USS Wisconsin będącego muzeum okrętów marynarki wojennej w Norfolk w stanie Wirginia, w grze będzie można nabyć specjalne pakiety. 100% wpływów z ich sprzedaży zostanie przekazane Fundacji Nauticus, a World of Warships z dumą zasponsoruje również bilety wstępu dla wszystkich weteranów i członków służby odwiedzających Nauticus w kwietniu.

Uczcijmy japoński Złoty tydzień

Aby uczcić nadchodzący w Japonii na początku maja Złoty tydzień, na wodach Warships zakotwicza zupełnie nowa przepustka wydarzenia, oferująca graczom nowe nagrody do odblokowania i wykorzystania. W ramach dwóch 20-poziomowych linii progresji kapitanowie mogą odkryć mnóstwo nagród, w tym tematyczne kontenery i żetony.

W obu liniach progresji nagrody obejmują dwóch różnych dowódców, Andrei Teodorescu z Rumunii z sześcioma punktami umiejętności i Ashikaga Teru z Japonii, stały pakiet bonusowy dla okrętów VII poziomu oraz cztery różne kamuflaże. W ramach dodatkowych uroczystości gracze mogą zapoznać się z zupełnie nowym kamuflażem na czas trwania tej aktualizacji, który zawiera specjalną animację zniszczenia.

Bitwy asymetryczne wypływają z głębin

Fanów rozgrywki PvE ucieszy wiadomość o powrocie Bitw asymetrycznych, które teraz wprowadzają jeszcze bardziej intensywne starcia na morzu. Od 11 kwietnia do 16 maja gracze będą mogli powrócić do akcji i zmierzyć się z armadą 12 botów. Z tym samym zestawem zasad, co poprzednie wcielenie popularnego trybu, gracze będą mogli wybierać spośród okrętów poziomów VI-X dowolnego typu, zbierając floty składające się z pięciu jednostek, aby osiągnąć morską dominację.  

Kwietniowa aktualizacja kontynuuje również wczesny dostęp do krążowników Wspólnoty, zanim staną się one możliwe do zbadania w drzewku technologicznym w aktualizacji 13.4. Gracze mogą również wziąć udział w trzech nowych Potyczkach od 22 do 29 kwietnia, dostępnych w formacie dziewięć na dziewięć dla niszczycieli, krążowników i pancerników X poziomu.

Pełna lista zmian w nowej aktualizacji dostępna jest TUTAJ.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bartosz Rozwadowski
Bartosz Rozwadowski
Codziennie jestem ojcem wspaniałej dwójki dzieci oraz mężem tak samo wspaniałej kobiety. Co pewien czas publikuję teksty o tematyce historycznej na swoim blogu oraz zajmuję się codzienną dawką wrażeń jakie niesie życie. Na pcmod.pl ściągnęło mnie możliwości pisania tekstów o tematyce IT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać