fbpx
Strona głównaPcMod.plGamingDodatek The Elder Scrolls Online: Scions of Ithelia już dostępny na PC

Dodatek The Elder Scrolls Online: Scions of Ithelia już dostępny na PC

Przygoda The Elder Scrolls Online na rok 2024 wzbogaciła się o DLC z lochami Scions of Ithelia oraz 41. aktualizację podstawowej wersji gry na PC/Mac. Gracze otrzymują dwa nowe lochy, nowe przygody z rozdziałem Gold Road i wiele więcej.

Rozpoczyna się nowa przygoda w The Elder Scrolls Online na rok 2024, wraz z premierą dodatku z lochami Scions of Ithelia oraz 41. aktualizacją podstawowej wersji gry na PC/Mac. Gracze mogą teraz wyruszyć do dwóch nowych lochów i przygotować się na kolejne przygody w nadchodzącym rozdziale Gold Road. Scions of Ithelia jest już dostępne na PC/Mac, a na konsolach pojawi się 26 marca.

Dodatek Scions of Ithelia zawiera dwa całkiem nowe lochy PvE, Oathsworn Pit i Bedlam Veil. Walcząc podczas tych dwóch niebezpiecznych przygód i odkrywając siły zła, gracze zdobędą wyjątkowe nagrody, w tym nowe elementy kolekcji, osiągnięcia i zestawy przedmiotów. To DLC jest jednocześnie wstępem do nadchodzącego rozdziału Gold Road, który pojawi się 3 czerwca na PC/Mac i 18 czerwca na konsolach.

Pojawiła się też 41. aktualizacja podstawowej wersji gry zawierająca serię poprawek, dodatków i ulepszeń dla wszystkich posiadaczy ESO. W ramach tej aktualizacji gracze mogą skorzystać z nowego systemu grupowania uzbrojenia oblężniczego, aby odciążyć swój ekwipunek i ułożyć w stosie do 20 podobnych broni oblężniczych. 41. aktualizacja to także zmiana minimalnej specyfikacji gry na PC i Mac, gwarantująca dalszą wysoką wydajność na starszych systemach oraz zapewniająca obsługę nowszej zawartości.

Dostęp do dodatku Scions of Ithelia gracze uzyskają poprzez abonament ESO Plus lub zakup w Crown Store za 1500 Crowns (w dziale DLC). Co więcej, istnieje również Zestaw Kolekcjonerski Scions of Ithelia w cenie 4000 Crowns, zawierający dostęp do pakietu DLC, wierzchowca Ashbone Sabre Cat, chowańca Ashbone Echalette i pięciu Crown Experience Scrolls.

Należy zwrócić uwagę, że wszyscy posiadacze ESO Plus mogą odebrać Zestaw Kolekcjonerski Scions of Ithelia bezpłatnie w okresie dwóch tygodni od premiery na danej platformie (11 marca dla PC/Mac i 26 marca dla konsol Xbox i PlayStation).

Pakiet DLC z lochami Scions of Ithelia oraz 41. aktualizacja są już dostępne na PC/Mac, a 26 marca pojawią się też na konsolach Xbox i PlayStation.

Dokładne informacje znajdziecie na oficjalnym forum w wątku: PC/Mac Patch Notes v9.3.5 – Scions of Ithelia DLC & Update 41.

Szczegóły dotyczące Oathsworn Pit i Bedlam Veil znaleźć można na oficjalnej stronie ESO.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać