O portalu 1

Jesteśmy ekipą młodych zapalonych fanów gier, e-sportu oraz sprzętu komputerowego.

Troszkę o historii portalu

10 lat temu dwójka znajomych założyła portal PcMod.pl – Piotr Bieńkowski i Michał Olber. Była to jedna z najważniejszych decyzji w ich życiu. Chcieli dorzucić swoją własną, nową cegiełkę do ogromu treści dostępnych w Internecie. Od tamtego czasu portal przeszedł ogromną drogę, zarówno wizualną, jak i publicystyczną.

Od przeszło 3 lat tematyka portalu skupia się na jednym bardzo ważnym aspekcie – sprzęcie w formacie mini-ITX. Jest to o tyle ważne, ponieważ w Polsce nie ma drugiego takiego miejsca, które skupiały się aż tak bardzo na jakże interesującym formacie mini-ITX.

Oczywiście prócz tego postanowiliśmy też rozwinąć troszkę takie działy, jak Gry czy e-sport. Uważamy, że są one ciekawym uzupełnieniem tematyki sprzętowej portalu. Wielu młodych ludzi, czytając o e-sporcie, może także zasięgnąć tutaj wiedzy o sprzęcie. Dzięki temu takim osobom może być łatwiej dobrać odpowiednie zestawy do gier, czy pracy.

Czym się zajmujemy obecnie ?

 • Cały czas się rozwijamy i nawiązujemy współpracę z wieloma firmami oraz społecznościami.

 • Testujemy sprzęt od firm, takich jak
  O portalu 2
  Pomaga to wielu osobom w doborze odpowiednich podzespołów do swoich komputerów.

 • Piszemy różnego rodzaju poradniki , które pomagają rozwiązywać najczęstsze problemy użytkowników.

 • Składamy zestawy komputerowe dla naszych czytelników. Oto kilka naszych własnych projektów komputerów do gier, pracy i nie tylko.

 • Opisujemy najważniejsze gry w branży . Mowa tutaj o wielkich produkcjach pokroju AAA, ale także o grach typu Indie z mniejszych studiów deweloperskich.

 • Nie brakuje także informacji ze świata eSportu. Dział prowadzony jest przez redaktorów śledzących na bieżąco informacje dotyczące turniejów w różne tytułu e-sportowe, wliczając w to takie gry jak CS:GO, Overwatch czy Starcraft 2.

O portalu 3

Piotr Bieńkowski
Redaktor
 • Opieka i zarządzanie stroną.
 • Dział techniczny, fotografia, oprogramowanie, elektronika, reklama.
 •  piotr(at)pcmod.pl

  facebook.com
  Michał Olber
  Copywriter

  Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

  olbi(at)pcmod.pl

   
   
   
   
   
   
  facebook.comtwitter.cominstagram.com

  O portalu 4

  Michał Urban
  Redaktor E-Sport

  E-sportem interesuję się od kilku lat, pisałem do różnych redakcji, posiadam wiedzę na temat światowej sceny Counter-Strike: Global Offensive. Ogólnie, interesuję się dziennikarstwem, więc teraz e-sport i dziennikarstwo.

  www.twitter.comwww.facebook.pl
  Robert Wolniak
  Redaktor GRY

  Redaktor, bloger, gracz i działacz fandomowy. Z wykształcenia filolog angielski. Do dzisiaj trudno mu policzyć, czy więcej ma na półkach gier planszowych czy komputerowych.

  Jakub Chojak
  Redaktor
  Cześć , mam na imię Kuba w internecie znany bardziej pod nickiem Colo oprócz pisania w redakcji, gram w CSGO. Początkowo prawdopodobnie jak każdy była to gierka jedna z wielu ale z czasem wchodziłem na wyższy poziom , od 2 lat jeżdżę na lany i czymś mnie przy sobie zatrzymała.
  facebook
  Filip Bartoszewicz
  Redaktor
  Nazywam się Filip. Zazwyczaj występuję pod nickiem "DestroFB". Na co dzień interesuje się informatyką i właśnie e-sportem. Na bieżąco śledzę profesjonalną scenę CS:GO. Na początku roku 2020 zrobiłem krok naprzód i dołączyłem do redakcji PcMod.pl.
  Kamil Gabiec
  Redaktor
  Nazywam się Kamil. Interesuję się e-sportem od 5 lat i jestem jedną z wielu osób, których do tej dziedziny przyciągnęło legendarne zwycięstwo Virtus.pro w Spodku. Od tamtego czasu regularnie śledzę profesjonalną scenę oraz samemu gram w CSa. Oprócz tego lubię sport, a szczególnie piłkę nożną. Obie pasje są przeze mnie łączone w zainteresowaniu jakim jest dziennikarstwo.
  facebook

  O portalu 5

  O portalu 6

  Łukasz Ruszczak
  Copywriter

  TAK: wiem co to 3DFX, VOODOO 1/2, Riva TNT i inne graty ;] znam GG, NK, IRC, mIRC, Putty i używałem volkov commandera 😉
  NIE: nie znam NIKOGO kto miałby legalną wersję WinRARa