World of Warships: Legends

Studio Wargaming, twórcy i wydawcy wieloosobowej gry morskiej World of Warships Legends, przedstawia nową, wiosenną zawartość. Głównym punktem nowej aktualizacji jest Creatorverse — współpraca, która wprowadza do gry pięciu popularnych twórców internetowych jako przebrania dla dowódców. W marcu gracze mogą też uczestniczyć w nowej kampanii, której ukończenie nagrodzi ich niemieckim krążownikiem premium VIII poziomu, a do biura wpływają dwa legendarne okręty.

Dołącz do Creatorverse

Zespół World of Warships przekazał pełną kreatywną kontrolę znanym twórcom CouRageJD, MoistCr1TiKaL, Ludwig, Nadeshot i Sapnap, aby ci mogli wprowadzić do gry własne kamuflaże, flagi i w pełni udźwiękowionych dowódców, zarówno na PC, jak i w World of Warships: Legends. Począwszy od 19 lutego z MoistCr1TiKaL w roli głównej, co tydzień aż do 25 marca nowy dowódca będzie dostępny na tej stronie internetowej dla nowych graczy.

Gracze z istniejącymi już kontami będą mogli zakupić całą zawartość Creatorverse od 19 lutego. W World of Warships: Legends każda postać twórcy będzie dostępna za pośrednictwem dedykowanych misji lub w sklepie wraz ze skrzynkami “Trending” wypełnionymi specjalnie wykonanymi skórkami statków i innymi towarami.

Krążownik premium VIII poziomu – Admiral Schröder, dostępny w kampanii The Lion of Flanders

Kampania The Lion of Flanders trafia na wody World of Warships Legends – zgodnie z klasyczną strukturą, została podzielona na 100 kamieni milowych rozłożonych na pięć tygodni, z możliwością nadrabiania zaległości. Gracze z aktywnym wsparciem admiralicji, którzy ukończą tę kampanię, zostaną sowicie wynagrodzeni za swoją pracę niemieckim krążownikiem premium VIII poziomu Admiral Schröder. Wyposażony w potężne pociski przeciwpancerne, dobrą prędkość podstawową oraz doskonałą przeżywalność i pancerz jak na krążownik, Admiral Schröder jest jednostką wartą zachodu.

Dwa nowe projekty w biurze

Aktualizację World of Warships Legends zamykają dwa nowe okręty, które trafią do biura. Amerykański legendarny pancernik Vermont i niemiecki legendarny niszczyciel Z-52 będą dostępne do zbadania i odblokowania, a Vermont dołączy do walki już 26 lutego. Ten pancernik oferuje solidną pulę punktów wytrzymałości, a także znaczną siłę ognia — wyposażony jest w 12 18-calowych dział i ponadprzeciętne obrażenia od pocisków przeciwpancernych. Z kolei Z-52 wprowadza do biura bardziej wszechstronne podejście do walki. Okręt ten wyposażony jest w szybkostrzelne działa, szybkie torpedy o jednej z najwyższych prędkości przeładowania wśród legendarnych niszczycieli oraz rozsądną pulę punktów wytrzymałości.

Ponadto, od 4 marca rozpoczną się obchody dnia świętego Patryka, które przyniosą irlandzkie szczęście do gry, wraz z trzema nowymi sezonami bitew na arenie. Aktualizacja wprowadza również szereg poprawek błędów i ulepszeń w całej grze. Pełny opis aktualizacji można znaleźć tutaj.


Zapowiedź aktualizacji
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCzy bakterie E.coli pociągną Dooma?
Następny artykułCORSAIR wprowadza do sprzedaży klawiaturę K65 PLUS WIRELESS
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.