fbpx
Strona głównaPcMod.plInformacja prasowaBitwarden Authenticator - nowa aplikacja do wieloskładnikowego uwierzytelniania

Bitwarden Authenticator – nowa aplikacja do wieloskładnikowego uwierzytelniania

Bitwarden Authenticator będzie aplikacją do uwierzytelniania wieloskładnikowego. Twórcy chcą rozszerzyć portfolio, aby jeszcze bardziej wzmocnić wieloskładnikowe uwierzytelnianie się.

Na rynku aplikacji do uwierzytelniania wieloskładnikowego pojawił się nowy gracz – Bitwarden Authenticator. Jest to narzędzie w wersji alfa od twórców popularnego menadżera haseł – Bitwarden. Na ten moment w Bitwarden Authenticator możemy dodać, zeskanować lub wygenerować nowy kod do zalogowania się do konkretnej usługi.

Warto tutaj wspomnieć, że nowe narzędzie to jest wydzielona funkcja Bitwardena, która istniała już od dawna. Twórcy jednakże chcą rozszerzyć portfolio, aby jeszcze bardziej wzmocnić wieloskładnikowe uwierzytelnianie się.

Aplikację Bitwarden Authenticator pobierzemy ze sklepów Google Play i Apple AppStore.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać