Firma Cooler Master dodała swojej oferty dwa systemy chłodzenia wodnego – MasterLiquid Pro 120 i MasterLiquid Pro 240. Posiadają one kompaktowe gabaryty, prostą instalację, wysoką jakość wykonania oraz przystępną cenę. W obu modelach zastosowano dodatkowo technologię FlowOp, dla jeszcze szybszego absorbowania i rozpraszanie ciepła poza obudowę.

Wraz z nowymi chłodzeniami Cooler Master przygotował też specjalne, dostosowane do radiatorów trzy różne modele wentylatorów: Air Flow, szybko pozbywających się pokaźnych ilości ciepła z obudowy, Air Pressure dla ciasnych przestrzeni, w której podzespoły ulokowane są blisko siebie, oraz Air Balance, sprawdzających się najlepiej na przednim panelu lub tuż przy CPU.
Wentylatory MasterFan Pro dostępne są w rozmiarach 120 mm dla Air Flow, Pressure i Balance, oraz 140 mm dla Air Flow i Pressure.

MasterLiquid Pro 120 kosztuje 599 zł, zaś MasterLiquid Pro 240 to wydatek rzędu 649 zł.


Poprzedni artykułDOOM otrzymuje interfejs Vulkan. Radeony zyskują na wydajności
Następny artykułGPU-Z 1.9.0 w końcu stabilne i z obsługą GeForce GTX 1060
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.