Strona głównaPcMod.plNewsySłuchawki HyperX Cloud II i Cloud Revolver z certyfikatem Discord

Słuchawki HyperX Cloud II i Cloud Revolver z certyfikatem Discord

Słuchawki HyperX Cloud II oraz zapowiedziane HyperX Cloud Revolver uzyskały jako pierwsze na świecie certyfikat jakości Discord. Jest to specjalny komunikator głosowy stworzony z myślą o graczach, który jest dostępny zarówno dla użytkowników komputerów osobistych, jak i urządzeń mobilnych. Specjaliści z firmy Discord przeprowadzili wewnętrzne testy wśród swoich użytkowników, które wykazały, że słuchawki HyperX charakteryzują się wysoką jakością dźwięku pozbawioną jakichkolwiek szumów oraz dobrym mikrofonem, pozwalającym na świetną komunikację podczas rozgrywki.

HyperX Cloud II

Komunikator Discord posiada już ponad 5 milionów użytkowników, z czego milion to aktywni gracze. Firma dostała niedawno 20 milionów dolarów dofinansowania od funduszu inwestycyjnego Greylock Partners.

Eros Resmini, CMO, Discord:

Bardzo cieszymy się ze współpracy z najlepszym producentem sprzętu dla graczy. Słuchawki HyperX Cloud Revolver oraz HyperX Cloud II to świetne urządzenia, które doskonale współgrają z naszym komunikatorem.

Edward Baily, EMEA Business Manager, HyperX:

Bycie pierwszym producentem słuchawek dla graczy, który otrzymał certyfikat Discord to duże wyróżnienie, które jest dla nas powodem do dumy. Program Discord to doskonałe narzędzie do komunikowania się z zespołem podczas gry oraz poza nią.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać