Popularne modderskie zawody Case Mod World Series 2017 wchodzą w etap finałów. Rywalizacja o People’s Choice odbywa się w dwóch kategoriach: Scratch i Tower. Fani mogą oddać głos na dowolną ilość modów. W finale znalazło się ponad 100 prac. Warto tutaj nadmienić, że wśród nich jest dzieło Polaka – Stanisława „Tipsa” Wiertelaka.

Jego praca zatytułowana Dark Wanderer jest inspirowana grą „Diablo. Modyfikacja startuje w kategorii Tower.

Głosowanie trwa tylko do środy 17 maja b.r. Osoby, które wezmą udział w zabawie zyskają szansę na wygranie podzespołów i peryferii Cooler Master m.in.: obudowy MasterCase Maker 5t, chłodzenia cieczą MasterLiquid Pro 240, klawiatury MasterKeys Pro L RGB i wiele, wiele innych. Oddać swój głos można na portalu MakerHub.


Poprzedni artykułSkórki do Heroes of the Storm z nawiązaniem do anime Neon Genesis Evangelion
Następny artykułAMD Radeon RX 560 – ostatnia karta graficzna z nowej serii Polaris
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.