humble bundle scaled
humble bundle scaled

Humble Bundle przygotowało promocję, w której do zgarnięcia jest gra Company of Heroes 2 za darmo. Wszytko potrwa jeszcze tylko kilka godzin, dlatego należy się spieszyć. Za jej stworzenie odpowiada studio Relic.

Gra Company of Heroes 2 ma miejsce w czasach II Wojny Światowej. Tym razem gracze trafiają na Front Wschodni i mają okazję wcielić się w żołnierzy Armii Czerwonej. Okresem jest napad Nazistów na Związek Radziecki w 1941 roku oraz zdobycie Berlina w 1945 roku.

Tytuł oferuje także rozbudowany tryb wieloosobowy. Wcielimy się w nim w żołnierzy III Rzeszy lub Armii Czerwonej.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNvidia Titan V – moc w grach i nie tylko – bawimy się w górników
Następny artykułGOG Connect oferuje możliwość dodania aż 21 nowych gier
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.