MediaMarkt pojawi się na targach Poznań Game Arena 2018 w dniach 12 – 14 października. Ich wielkie stoisko będzie się znajdowało w całej hali nr 7. To kilkukrotnie większa powierzchnia, niż rok temu, gdzie firma zajmowała 1/3 hali nr 8A. Warto nadmienić, że we współpracy z Media Markt wystawią tacy producenci, jak Genesis, Samsung, Trust, Fury, uGo, Hama, Wacom, Netgear oraz Seagate.

Prócz tego w sklepie będzie można zakupić w cenach promocyjnych sprzęt Razer, Logitech, Roccat, SteelSeries, HyperX, Corsair, Creative i innych.

MediaMarkt - Poznań Game Arena 2018

Na scenie MediaMarkt przewidziano wiele wydarzeń, animacji i turniejów, w których można będzie wygrać cenne sprzęty gamingowe. PGA to także niepowtarzalna okazja do spotkania się z gwiazdami YouTube ’a, takimi jak Kubon, LJay czy PACT. Strefę odwiedzą Bladii, Plaga i Diabeuu, Hunter i Pavel oraz youtuberki i youtuberzy znani z twórczości lifestylowej: Magda Bereda, Olivia FOK i  Dominika Andrusieczko. Pojawią się też światowej sławy cosplayerzy: Mai Linh, Shiroi Ookami Cosplay czy zjawiskowa Calypsen Cosplay.

MediaMarkt - Poznań Game Arena 2018

Moderatorami wydarzeń na scenie będą Łukasz Górski i Patrycja Veneea Wenitkowska.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments