MediaMarkt pojawi się na targach Poznań Game Arena 2018 w dniach 12 – 14 października. Ich wielkie stoisko będzie się znajdowało w całej hali nr 7. To kilkukrotnie większa powierzchnia, niż rok temu, gdzie firma zajmowała 1/3 hali nr 8A. Warto nadmienić, że we współpracy z Media Markt wystawią tacy producenci, jak Genesis, Samsung, Trust, Fury, uGo, Hama, Wacom, Netgear oraz Seagate.

Prócz tego w sklepie będzie można zakupić w cenach promocyjnych sprzęt Razer, Logitech, Roccat, SteelSeries, HyperX, Corsair, Creative i innych.

MediaMarkt - Poznań Game Arena 2018

Na scenie MediaMarkt przewidziano wiele wydarzeń, animacji i turniejów, w których można będzie wygrać cenne sprzęty gamingowe. PGA to także niepowtarzalna okazja do spotkania się z gwiazdami YouTube ’a, takimi jak Kubon, LJay czy PACT. Strefę odwiedzą Bladii, Plaga i Diabeuu, Hunter i Pavel oraz youtuberki i youtuberzy znani z twórczości lifestylowej: Magda Bereda, Olivia FOK i  Dominika Andrusieczko. Pojawią się też światowej sławy cosplayerzy: Mai Linh, Shiroi Ookami Cosplay czy zjawiskowa Calypsen Cosplay.

MediaMarkt - Poznań Game Arena 2018

Moderatorami wydarzeń na scenie będą Łukasz Górski i Patrycja Veneea Wenitkowska.


Poprzedni artykułRaijintek Ophion Evo – obudowa mini-ITX ze wzmocnionym szkłem
Następny artykułECS Season 6: Mousesports zagra z Virtus.pro
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.