Strona głównaSprzętCorsair ML PRO RGB - niezwykle ciche i efektowne wentylatory

Corsair ML PRO RGB – niezwykle ciche i efektowne wentylatory

Corsair ogłosił premierę nowej serii wentylatorów do komputerów – ML PRO RGB. Najnowsze wiatraki posiadają cztery diody LED RGB umieszczone w centralnym punkcie wirnika. Zapewnia to pełną paletę kolorów. Oświetlenie można w pełni kontrolować za pomocą oprogramowania CORSAIR Link.

Wentylatory zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wyposażono je w łożyska oparte na technologii magnetycznej lewitacji. Niemal całkowicie udało się wyeliminować tarcie elementów konstrukcji.

Corsair ML PRO RGBWirnik zapewnia idealną równowagę pomiędzy wysokim ciśnieniem statycznym a wysokim przepływem powietrza. Nawet przy pełnej prędkości obrotowej wentylatory ML PRO RGB są niezwykle ciche.

Corsair ML PRO RGBML PRO RGB są dostępne w dwóch rozmiarach: 120mm i 140mm. Mniejsze z nich są sprzedawane w zestawach po trzy sztuki. Większe natomiast po dwie sztuki. Każdy komplet zawiera CORSAIR RGB Fan LED Hub oraz kontroler oświetlenia nawet sześciu, jednocześnie podłączonych wentylatorów – Lighting Node PRO. Daje on dodatkowe możliwości personalizacji w oprogramowaniu CORSAIR Link. Użytkownicy mają do dyspozycji szeroki wybór efektów świetlnych, które przepływają z jednego wentylatora drugiego, tworząc niezwykłe widowisko. Chłodzenie można również nabyć oddzielnie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać