Wydawca Gambitious Digital Entertainment oraz twórcy ze studia Urban Games oddali graczom do użytku grę Transport Fever. Jest to kontynuacja gatunku symulacji transportowych – Train Fever. Produkcja wprowadza usprawniony i rozwinięty system konstrukcji dróg i tras kolejowych, całkiem nowe możliwości symulacji transportu morskiego i powietrznego, tryb kampanii, a także wygodniejszy interfejs. W porównaniu z poprzedniczką w większy sposób kreatywnie angażuje też społeczność graczy Steam, w których ręce trafia system tworzenia modyfikacji rozgrywki oparty na Steam Workshop.

W Transport Fever gracze zbudują stacje, przystanie i lotniska, łącząc ze sobą węzły handlu. Muszę sprostać rosnącym i ewoluującym potrzebom rozwijających się miast i ich populacji. Będą nadzorować, usprawniać i modernizować stworzoną infrastrukturę, łączyć ze sobą trasy handlowe oraz wzmacniać rozwój ekonomiczny w celu zbudowania własnego transportowego imperium.

Gra czerpie inspirację z ponad 150 lat historii transportu. Przedstawiono szczegółowo ponad 120 pociągów, samolotów, statków, autobusów, tramwajów i ciężarówek. W czasie rozgrywki zmieniają się jak w kalejdoskopie. W trybie nieskończonej rozgrywki, będzie można popuścić wodze fantazji. W trybie kampanii będzie można przetestować swoje umiejętności, oferującym szereg misji osadzonych w historycznych realiach Europy i Ameryki Północnej.

Tytuł wprowadza niespotykanie intuicyjny i potężny system planowania tras. Dzięki niemu gracz bez trudu podoła wyzwaniom jakie może stawiać teren. Czy to dostosowując się do warunków, czy kształtując okolice zgodnie z własnym pomysłem.

Transport Fever

Gra Transport Fever jest dostępna od dziś na Windowsa, macOS i Linuxa na Steam i GOG.com w cenie 31.99 Euro. 15% zniżki lojalnościowej otrzymają gracze, którzy w swojej kolekcji Steam lub GOG.com posiadają już jej poprzedniczkę – Train Fever. Oferta obowiązuje przez miesiąc – do 8 grudnia 2016. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.TransportFever.com.


Poprzedni artykułBioWare udostępnia nowy film z gry Mass Effect: Andromeda
Następny artykułAOC AG352QCX – pierwszy zakrzywiony monitor z serii AGON
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.