tony hawks pro skater 1 and 2 2
tony hawks pro skater 1 and 2 2

Tony Hawk i Vicarious Visions zapowiedzieli Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2. Gra wideo, która zmieniła świat skateboardingu, powraca w zremasterowanej wersji. Deweloperzy połączyli wszystkie oryginalne poziomy, zawodników, oldschoolowe tricki i to, co gracze dobrze wspominają z lat 90. i 2000. z nowymi, pięknie odtworzonymi poziomami. Do tego dochodzą również muzyczne hity z oryginalnej serii, w tym utwór Superman zespołu Goldfinger.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 będzie zawierać także ulubione przez fanów rozwiązania znane z innych gier serii. Mowa tutaj o revert, lip tricks, wall plant oraz oryginalne tryby multiplayer, zarówno do rozgrywki online jak i lokalnego, kanapowego grania. Tryb Create-A-Park umożliwi nowe sposoby modyfikacji, dzięki solidnemu edytorowi z różnymi opcjami modyfikacji. Gracze będą mogli udostępniać online swoim znajomym parki oraz stylizacje skaterów z opcjami modyfikacji. Ponadto, fani mogą wybierać swoich ulubionych skaterów z kompletnej listy oryginalnych profesjonalnych zawodników, takich jak Tony Hawk, Bucky Lasek, Steve Caballero, Geoff Rowley, Andrew Reynolds, Elissa Steamer, Chad Muska, Eric Koston, Rodney Mullen, Rune Glifberg, Kareem Campbell, Jamie Thomas oraz Bob Burnquist. Nowa zawartość w remasterze zawiera jeszcze więcej celów niż wcześniej, dodając wyzwania podkręcające rozgrywkę i nie tylko.

Oryginalna seria Tony Hawk’s Pro Skater jest ważnym czynnikiem w ewolucji współczesnych trików na deskorolce i inspiruje wielu profesjonalnych skaterów, których znasz i uwielbiasz. Jestem podekscytowany, mogąc pomóc inspirować nową generację skaterów i graczy – a także obecnych fanów – do dalszego rozwoju tego sportu.

– powiedział Tony Hawk.

Tony Hawk's Pro Skater 1 and 2

Aby uczcić premierę, Activision połączyła siły z @JablinskiGames na YouTube i przygotowali wspólnie krótki film z rozgrywki. Fani mogą zobaczyć, jak Jack Black i Tony Hawk, nie szczędząc zabawnych komentarzy i żartów, ogrywają wspólnie dostępny poziom Warehouse.

Ci, którzy zamówią cyfrowo w przedsprzedaży Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 na PlayStation, Xbox lub PC, otrzymają dostęp do wersji demonstracyjnej z poziomem Warehouse jeszcze przed oficjalną premierą gry. Demo będzie można pobrać w późniejszym terminie.

Tony Hawk's Pro Skater 1 and 2 - powraca legendarna gra 1

Oficjalna premiera gry została zaplanowana na 4 września 2020 roku. Tytuł będzie dostępny na całym świecie w sugerowanej cenie detalicznej 39.99 dolarów. Wersja gry digital deluxe zawierająca unikalną zawartość będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 49.99 dolarów. Dla największych fanów, edycja kolekcjonerska będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 99.99 dolarów, na terenie USA, zawierając w sobie zawartość z wersji digital deluxe oraz limitowany deck Birdhouse.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOtonyhawkthegame.com
Poprzedni artykułPhilips 245B1 – pierwszy monitor QHD z rodziny Philips B1
Następny artykułPodsumowanie wczorajszego dnia ESL One: Road to Rio – Europe.
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj