Astralis wygrywa BLAST Pro Series Sao Paulo 2019

0
40
fot blast pro series astralis
fot blast pro series astralis

Za nami pierwszy, tegoroczny turniej z serii BLAST Pro Series w brazylijskim Sao Paulo. Wydawało się, że sami gospodarze – MIBR u siebie zaprezentują się z dobrej strony, że coś pokażą w grze, a oni przegrali wszystkie swoje mecze, nie zdobywając żadnego punktu.


Podczas turnieju BLAST Pro Series Sao Paulo 2019, duńska formacja Astralis była ponownie najlepszym zespołem. Duńczycy w całym turnieju przegrali tylko jedną mapę i to w meczu finałowym z amerykańską drużyną Team Liquid. Zdobyli komplet piętnastu punktów, tym samym awansowali do wielkiego finału, w którym zmierzyli się z zespołem Jonathana „ELIGE” Jablonowskiego. Po trzech mapach, podopieczni Danny’ego „Zonic” Sorensena mogli cieszyć się z kolejnego zwycięskiego turnieju w tym roku.

Przegrany turniej MIBR

Drużyna Gabriela „Fallena” Toledo nie zaprezentowała się dobrze jako gospodarze. Co się dzieje z tym zespołem? Nie wiadomo. Brazylijczycy przegrali wszystkie mecze, nie zdobywając nawet jednego punktu dla drużyny. MIBR na osiem meczów turnieju, które grali, wszystkie przegrali.

 


Poprzedni artykułWorld War 3 – garść nowości na dzień 15 marca 2019 roku
Następny artykułGeForce GTX wzbogaci się o obsługę technologii ray-tracing
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.