Strona głównaSprzętKarty graficzneAMD Catalyst 13.12 WHQL z obsługą nowych kart graficznych i technologią AMD...

AMD Catalyst 13.12 WHQL z obsługą nowych kart graficznych i technologią AMD CrossFire frame pacing

AMD ogłosiło wydanie sterowników graficznych Catalyst 13.12 WHQL dla systemów Windows. Dodano obsługę kart graficznych z serii R7: Radeon 240, 250 i 260, oraz serii R9: 270, 280 i 290. poprawiono skalowanie konfiguracji CrossFire w następujących grach: Call of Duty: Ghosts (tryb wieloosobowy), Splinter Cell Blacklist, Saints Row 4 Metro, Last Light. Dodano nowe profile AMD Enduro dla gier: XCOM: Enemy Unknown, Need for Speed Rivals, Total War: Rome 2, Battlefield 4, Saints Row 4, Splinter Cell Blacklist, FIFA 14.

Pojawiła się obsługa technologii AMD CrossFire frame pacing, dla aplikacji korzystających z DirectX 10 oraz 11, które uruchamiane są na jednym monitorze w maksymalnej rozdzielczości wynoszącej 2560×1600.

Źródło: geeks3d.com
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać