Zalman K900M – mechaniczna klawiatura z podświetleniem LED

0

Firma Zalman wypuściła na rynek klawiaturę mechaniczną K900M. Urządzenie umożliwia podświetlenie m.in. wszystkich klawiszy, tylko tych, z których gracz korzysta w czasie rozgrywki lub wybrać jeden z dostępnych trybów. Jest też możliwość, by klawiatura sama wyróżniła te przyciski, które są używane w najpopularniejszych tytułach, takich jak np. Counter Strike lub Leauge of Legends.

Zalman K900M

Do obsługi trybów podświetlania wystarczą same klawisze, a klawiatura zapamiętuje wykorzystywane przez użytkownika ustawienia, przez co można ich używać również po podpięciu sprzętu do innego komputera.

Zalman K900M

Dużym urozmaiceniem jest możliwość nagrania makr, w których można zapisać nawet kliknięcie myszki, a także ustawić szybkość i częstotliwość jego działania. Urządzenie Zalmana pozwala na stworzenie do 10 makr jednocześnie, a specjalny LED-owy wskaźnik poinformuje, czy makro jest nagrywane.

Zalman K900M

Klawiatura posiada technologię anti-ghosting na wszystkie 104 klawisze, które działają na przełącznikach Kailh. Dzięki zastosowaniu technologii Z-Engine, urządzenie działa do 20 razy szybciej niż inne tego typu produkty.

Zalman K900M

Zalman K900M wykonano z wytrzymałych i wodoodpornych materiałów, zapewniających szybkie i sprawne działanie urządzenia. Producent zadbał także o wygląd, stawiając na minimalistyczny, ale i estetyczny design. Całości dopełniają laserowo wycinane wzory literek umieszczonych na klawiszach. Produkt ma trafić do sprzedaży w przyszłym tygodniu, a jego cena będzie wynosić 519 zł.

Stąd obwód drukowany K900M wykonano z wytrzymałych i wodoodpornych materiałów, zapewniających szybkie i sprawne działanie urządzenia.