fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyWindows 10 i nowa polityka bezpiecznego usuwania sprzętu USB

Windows 10 i nowa polityka bezpiecznego usuwania sprzętu USB

Microsoft poinformował o wprowadzeniu nowe polityki usuwania pamięci USB w systemie Windows 10. Jak zapewne wiecie, przed usunięciem urządzenia z portu USB należy je bezpiecznie odłączyć w systemie. Przyznać się teraz, kto to robił regularnie? Bo u nas w redakcji praktycznie nikt. W końcu firma Microsoft zrobiła bardzo pożyteczną opcję – Szybkie usuwanie (domyślnie). Dzięki temu już nie musimy się martwić, że utracimy nasze dane.

Windows 10 i nowa polityka bezpiecznego usuwania sprzętu USB

Warto tutaj nadmienić, że według Microsoftu taka zmiana może wpłynąć na wydajność. Ale czy to faktycznie będzie miało aż takie znaczenie przy pendrive-ach? Osobiście nie zauważyliśmy takich problemów. A nowa polityka jest domyślnie włączona.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać