Illuminar przegrywa ze Secret w LOOT.BET Season 6.

0
27
Anonymo Esports
innocent

W ramach spotkania drużyn z bilansem 1:1, w 6 sezonie rozgrywek LOOT.BET, polski zespół Illuminar Gaming podejmował międzynarodową ekipę Secret.

Secret 2:0 Illuminar

Nuke

Pierwsza mapa to był wybór ekipy Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego. Zaczęła się ona dla nich nie najlepiej, ponieważ przegrali pierwszą połowę 9-6. Potem było dużo lepiej i w pewnym momencie udało się im zwyciężyć 6 rund z rzędu doprowadzając do wyniku 12:10. Od tego czasu ich przeciwnicy odbili się od dna do tego stopnia, że chwilę później mogliśmy zobaczyć stan 15-12. Polacy odnieśli sukces w dwóch kolejnych rundach (w dużej mierzę dzięki clutchowi 1v3 Pawła “reatza” Jańczaka) aby ostatecznie przegrać 16:14.

Dust 2

Druga mapa, która była wyborem Filipa “tudsoNa” Tudeva wraz z kolegami potoczyła się zupełnie inaczej choć z tym samym skutkiem. Widać było brak odpowiedniego przygotowania polskiego zespołu i w konsekwencji drużna Secret wygrała dość łatwo 16-6. Na szczególną uwagę zasługuje zawodnik pochodzący z Izraela – Guy “anarkez” Trachtman, który był zdecydowanie najjaśniejszą postacią konfrontacji. 20-latek zanotował rating wysokości 1.71 (jego stosunek zabójstw do śmierci wyniósł 33/17).

Gra polskiego składu wygląda z każdym dniem coraz lepiej, chociaż widać braki na mapach przeciwników i chyba lepiej byłoby jeśli drużyna skupiłaby się na treningu. Może to po prostu za prędko na granie oficjalnych meczów?

Illuminar nie jest jedyną polską formacją biorącą udział w tych rozgrywkach. Prócz nich mogliśmy oglądać także x-kom AGO, które odpadło już po 3 pierwszych spotkaniach. Aktualny bilans IHG wynosi 1:2 i mają oni jeszcze szansę wybronić się przez odpadnięciem. Nie znamy jednak kolejnego rywala polaków na najbliższy mecz.
Wszystkie spotkania 6 sezonu LOOT.BET możemy oglądać z polskim komentarzem na kanale majkibets za pośrednictwem platformy twitch.tv
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMSI GeForce GTX 1650 D6 AERO ITX OC – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułMICHU i mantuu zaproszeni do zamkniętych kwalifikacji do DreamHack Masters Spring 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj