GAMDIAS zaprezentowało sporo nowości podczas targów COMPUTEX 2018. Stoisko firmy było bardzo bogato przyozdobione motywami greckimi. Sama firma bardzo lubi tą stylistykę, co widać szczególnie w nazewnictwie. Na początek zacznijmy od klawiatury gamingowej Hermes P4 RGB. Posiada ona mechaniczne klawisze autorskiej produkcji, które mają wytrzymywać 50 milionów kliknięć. Do tego dochodzą 4 różne kolory, różniące się siłą nacisku i aktywacji. Do zarządzania funkcjami klawiatury służy oprogramowanie GAMDIAS HERA.

Kolejnymi nowościami jest myszka optyczna HADES M1. Jej cechą szczególną jest odłączany kabel USB, dzięki czemu urządzenie może pracować bezprzewodowo. Producent dodaje w komplecie ciężarki oraz dwa rodzaje wymiennych boków po prawej stronie.

Myszka posiada 7 programowalnych przycisków oraz podświetlenie RGB.

Do kompletu warto dodać podkładkę, która wykonana jest z dobrych materiałów. W prawym górnym rogu znajduje się specjalne miejsce do ładowania urządzeń po NFC. Myszka również się do nich zalicza.

GAMDIAS - COMPUTEX 2018

Wentylatory Aeolus otrzymały natomiast pilot zdalnego sterowania do podświetlenia.

Nie mogło zabraknąć również krzesła dla graczy, a dokładniej modelu Aphrodite P1. Posiada kształty fotelu samochodowego. Całość obleczono sztuczną skórą o wyglądzie powierzchni metalu. Podłokietniki posiadają duży zakres ruchu. Krzesło posiada wytrzymałość do 200 kg. Jego cena ma wynosić około 379 dolarów.

GAMDIAS - COMPUTEX 2018


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments