GAMDIAS zaprezentowało sporo nowości podczas targów COMPUTEX 2018. Stoisko firmy było bardzo bogato przyozdobione motywami greckimi. Sama firma bardzo lubi tą stylistykę, co widać szczególnie w nazewnictwie. Na początek zacznijmy od klawiatury gamingowej Hermes P4 RGB. Posiada ona mechaniczne klawisze autorskiej produkcji, które mają wytrzymywać 50 milionów kliknięć. Do tego dochodzą 4 różne kolory, różniące się siłą nacisku i aktywacji. Do zarządzania funkcjami klawiatury służy oprogramowanie GAMDIAS HERA.

Kolejnymi nowościami jest myszka optyczna HADES M1. Jej cechą szczególną jest odłączany kabel USB, dzięki czemu urządzenie może pracować bezprzewodowo. Producent dodaje w komplecie ciężarki oraz dwa rodzaje wymiennych boków po prawej stronie.

Myszka posiada 7 programowalnych przycisków oraz podświetlenie RGB.

Do kompletu warto dodać podkładkę, która wykonana jest z dobrych materiałów. W prawym górnym rogu znajduje się specjalne miejsce do ładowania urządzeń po NFC. Myszka również się do nich zalicza.

GAMDIAS - COMPUTEX 2018

Wentylatory Aeolus otrzymały natomiast pilot zdalnego sterowania do podświetlenia.

Nie mogło zabraknąć również krzesła dla graczy, a dokładniej modelu Aphrodite P1. Posiada kształty fotelu samochodowego. Całość obleczono sztuczną skórą o wyglądzie powierzchni metalu. Podłokietniki posiadają duży zakres ruchu. Krzesło posiada wytrzymałość do 200 kg. Jego cena ma wynosić około 379 dolarów.

GAMDIAS - COMPUTEX 2018


PRZEZfunkykit.com
Poprzedni artykułAMD Ryzen 7 2800H i Ryzen 5 2600H – mobilne procesory na horyzoncie
Następny artykułInno3D N1060-4DDN-L5GM – nowy model karty graficznej mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.