Strona głównaPcMod.plInformacja prasowaWEC Communication łączy się z Razer

WEC Communication łączy się z Razer

Do grona klientów agencji WEC Communication dołączył amerykański producent sprzętu gamingowego, Razer. Od stycznia 2024 r. agencja zajmie się m.in. realizacją kampanii PR oraz działaniami influencer marketingowymi marki Razer na rynku polskim.

O Razer

Pochodzący z USA producent lifestylowego sprzętu dla graczy. Firma dostarcza na rynek m.in. laptopy gamingowe Blade, urządzenia peryferyjne, usługi płatności w grach i oprogramowanie, z którego korzysta ponad 175 mln użytkowników na całym świecie. Został założony w 2005 r. i ma 19 biur na całym świecie. Siedziby główne firmy znajdują się w Irvine w stanie Kalifornia oraz w Singapurze, a przedstawicielstwa regionalne w Hamburgu i Szanghaju.

WARTO PRZECZYTAĆ: Predator Triton 16 – nowy laptop gamingowy od Acer

W nawiązanej współpracy WEC Communication będzie odpowiadał za kompleksowe planowanie i realizację strategii PR marki w Polsce. Do obowiązków agencyjnych należeć ma min. informowanie o premierach nowych produktów, aranżowanie obecności przedstawicieli marki w mediach oraz organizowanie wydarzeń dla dziennikarzy. Zespół zapewni swojemu klientowi wsparcie dla działań promocyjnych i pomoc w przygotowaniu kampanii influencer marketingowych.

Zaufanie jakim obdarzył nas Razer jest owocem wielu lat doświadczeń, zdobywanych przez agencję w ramach współpracy z największymi światowymi markami. Cieszymy się, że kolejny globalny brand gamingowy docenił nasze umiejętności i powierzył nam realizację swoich działań komunikacyjnych na polskim rynku. Przez lata wielokrotnie udowadnialiśmy, że potrafimy przekraczać schematy i oferować klientom niestandardowe i skuteczne rozwiązania. W przypadku współpracy z marką Razer z pewnością będzie podobnie – skomentował Tomasz Węc, założyciel i CEO WEC Communication.  

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać