DAN Cases UG zapowiedziało wprowadzenie do sprzedaży obudowy A4-SFX v2. Ma to być najmniejsza obudowa na świecie do komputera gamingowego. Jej wymiary wynoszą 205 x 112 x 327 mm, a waga to jedyne 1.25 kg. Wykonano ją w całości z 1.5 mm aluminium i jest dostępna w kolorach: srebrnym oraz matowym czarnym. Obudowa jest kompatybilna z technologią Lian Li Push Pin.

DAN Cases A4-SFX v2 wspiera płyty główne w formacie mini-ITX oraz zasilacze SFX i SFX-L.

W środku zmieści się karta graficzna o maksymalnej długości 295 mm. Maksymalna wysokość chłodzenia procesora to 48 milimetrów.

Prócz tego można zamontować do 3 dysków 2.5 cala, a także jeden 92 mm wentylator. Pierwsze modele mają trafić do nabywców już w styczniu 2018 roku.


ŹRÓDŁOkickstarter.com
Poprzedni artykułASRock Z270M-ITX/ac – ciekawa płyta mini-ITX dla Kaby Lake
Następny artykułAMD Ryzen PRO – desktopowa wersja procesora stawiająca na bezpieczeństwo
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.