Firma ADATA wprowadziła do swojej oferty dwa nowe pendrive’y – UC360 i UC370. Urządzenia posiadają metalową obudowę oraz technologię COB (Chip-On-Board). Są w pełni odporne na wodę, kurz, wstrząsy i upadki. Posiadają także uchwyt, który umożliwia przypięcie ich do smyczy. Oba modele wykorzystują protokół OTG. Maksymalne prędkości transferu to 100/30 MB/s dla odczytu i zapisu danych.

ADATA UC360 posiada złącza USB-A oraz Micro USB i waży zaledwie 3,8g. UC370 wyposażony jest w złącze USB-A oraz najnowsze USB-C.

ADATA UC360 i UC370 dostępne są w wariantach o pojemności 16, 32 i 64 GB. Ceny nie są jeszcze znane.


Poprzedni artykułAce Combat 7: Skies Unknown – Bandai Namco udostępnia zwiastun
Następny artykułAMD Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.6.1 z optymalizacjami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.