SAPPHIRE TriXX 6.1 z testerem chłodzenia i opcją zmiany kolorów LED

0

Firma Sapphire wydała narzędzie SAPPHIRE TriXX 6.1. Jest to aplikacja, służąca do podkręcania i kontrolowania parametrów pracy karty graficznej. Narzędzie współpracuje głównie z kartami AMD Radeon i oferuje przejrzysty i prosty interfejs. Program obsługuje CrossFireX, więc użytkownicy konfiguracji Multi-GPU również mogą z niego korzystać. Narzędzie jest dostępne dla wszystkich entuzjastów marki za darmo.

Dodano opcję zmiany wyglądu świecących elementów kart graficznych SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 480 lub SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 470. Służy do tego specjalnie zaprojektowane menu, gdzie możemy w dowolny sposób zmienić sposób świecenia.

SAPPHIRE TriXX 6.1

W nowej wersji pojawiło się półautomatyczne sprawdzanie systemu chłodzenia dla wszystkich posiadaczy kart SAPPHIRE NITRO RX 400. Po kliknięciu przycisku rozpoczyna się krótki test wentylatorów. Aplikacja TriXX sprawdza dokładnie ich stan i wypisuje nam to na ekranie.

SAPPHIRE TriXX 6.1

Jeżeli narzędzie zidentyfikuje problem jednego lub więcej wiatraków, będziemy mogli wnioskować o wymianę. Dzięki funkcji Quick Connect nie trzeba będzie wysyłać całej karty na gwarancję, a jedynie podmienić nowo podesłane wiatraki.

SAPPHIRE TriXX 6.1