fbpx
Strona głównaSprzętbe quiet! Pure Rock LP - nowe niskoprofilowe chłodzenie

be quiet! Pure Rock LP – nowe niskoprofilowe chłodzenie

be quiet! wprowdziło do oferty niskoprofilowe chłodzenie Pure Rock LP. Nowość zaprojektowano z myślą o procesorach Ryzen 5000, Ryzen 7000, Alder Lake-S i Raptor Lake-S. Wymiary nowej jednostki wynoszą: 92 x 92 x 45 mm. Dzięki tak małej wysokości chłodzenie sprawdzi się w wielu dostępnych obudowach mini-ITX.

Spód chłodzenia Pure Rock LP został odpowiednio wypolerowany i wykonany z miedzi. Ma to umożliwić dobry transport ciepła przez 3 wysokowydajne 6 mm rurki cieplne, do aluminiowych finów. Są one schładzane przez 92 mm wentylator o grubości zaledwie 15 mm. Przy maksymalnej prędkości wentylatora, głośność wynosi zaledwie 30,6 dB(A).

Producent deklaruje, że maksymalne obsługiwane TDP wynosi 100 W. Umożliwia to wsparcie sporej liczba procesorów, dostępnych na rynku. be quiet! udziela na Pure Rock LP 3-letniej gwarancji.

Źródło: www.bequiet.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać