Studio The Coalition ogłosiło, że w dniach od 9 do 15 czerwca będzie można za darmo zagrać w grę Gears of War 4. Tytuł ukazał się na komputery osobiste 11 października 2016 roku. W ramach darmowego grania będzie można zagrać w prolog oraz pierwszy rozdział gry. Dodatkowo bez ograniczeń będzie można testować tryby wieloosobowe, w tym Hordę wraz z najnowszym dodatkiem – Rise of the Horde.

Gears of War 4 przedstawia historię JD Feniksa, syna legendarnego Marcusa Feniksa. Po tym, jak cudem przeżyli atak na swoją wioskę, JD Fenix i jego przyjaciele Kait i Del muszą przebrnąć przez dzikie przestrzenie planety Sera, by uwolnić najbliższych i odkryć skąd pochodzi nowy, przerażający wróg, zwany Rojem.


Poprzedni artykułPayDay 2 za darmo do wzięcia na Steam w 5 milionach kopii
Następny artykułMalthael nowym bohaterem w Heroes of the Storm
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.