Lioncast LM20 i LM30 – nowe myszki dla graczy z ciężarkami

0

Lioncast poinformował o polskiej premierze dwóch modeli myszek dla graczy – LM20 i LM30. Oba modele posiadają solidny kabel w oplocie oraz zestaw 8 ciężarków, które idealnie dopasowują wagę urządzenia do potrzeb gracza. Pomocne oprogramowanie umożliwi zarządzanie profilami, regulację rozdzielczości sensora, zmianę kolorów i trybu podświetlenia LED oraz zaprogramowanie poszczególnych przycisków.

Lioncast LM20 to ergonomiczna myszka gamingowa, wyprofilowana dla osób praworęcznych. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Urządzenie wyposażono w 12 przycisków, z czego 11 można dowolnie zaprogramować. Za ich działanie odpowiadają uznane wśród graczy przełączniki Omron o żywotności przewidzianej na 50 milionów kliknięć. Myszka posiada laserowy sensor Avago 9800, który pracuje w rozdzielczości nawet do 16 400 DPI. Gracz może dostosować tę wartość do swoich preferencji za pomocą przycisków umieszczonych na obudowie w łatwo dostępnym miejscu. O aktualnym poziomie rozdzielczości poinformują go świecące diody LED.

Lioncast LM30 posiada 19 w pełni programowalnych przycisków, z których aż 12 umieszczono na lewym boku urządzenia. Gracze bez problemu przypiszą do nich najważniejsze czary, zaklęcia, komendy i makra, których używają w ulubionych grach. Podobnie jak model LM20, LM30 korzysta z sensora Avago 9800 o rozdzielczości 16 400 DPI i czasie reakcji 1ms oraz przełączników Omron. To, co wyróżnia myszkę niemieckiego producenta wśród konkurencji, to bardzo atrakcyjna cena.

Myszki Lioncast są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 186 zł.