IEM Katowice 2020: Kolejne drużyny odpadły z rywalizacji o katowicki Spodek

0
intel extreme masters
Fot. ESL - Helena Kristiansson

Zakończył się kolejny dzień fazy grupowej Intel Extreme Masters Katowice 2020. Z turnieju odpadły jedne z najlepszych drużyn światowego CS:GO, ale jutro odpadną kolejne, również bardzo duże organizacje.

Zacznijmy od tego, które zespoły swoją rywalizację o fazę play-off zakończyły, a wśród nich są m.in szwedzkie Ninjas in Pyjamas oraz francuskie Team Vitality. Zarówno drużyna ze Skandynawii jak i Europy nie zagrają w Spodku. Zespół prowadzony Jonasa „Lekr0” Olofssona w pierwszym meczu przegrał z francuską formacją Team Vitality, aby w kolejnym meczu, pokonać amerykański zespół Cloud9. W trzecim meczu, Ninjas in Pyjamas musiał uznać wyższość rywali z Natus Vincere.

Drugim zespołem, który odpadł z dalszej gry w Katowicach jest Team Vitality. Francuzi po wyrównanym meczu przeciwko FaZe Clan, musieli uznać wyższość Nikoli „NiKo” Kovaca i jego kolegów.

Inną drużyną, która odpadła jest kazachskie Virtus.pro. Kazachowie w pierwszym meczu przegrali z Team Liquid, a następnie zostali pokonani przez duńskie MAD Lions, jednak w tym meczu mieliśmy aż trzy mapowy pojedynek, więc mecz był wyrównany.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments