Strona głównaSprzętCase Mod World Series 2016 - oficjalna prezentacja sprzętu

Case Mod World Series 2016 – oficjalna prezentacja sprzętu

W styczniu 2016 roku ruszyły zawody Case Mod World Series 2016, zorganizowane po raz kolejny przez firmę Cooler Master. Do rywalizację zgłoszono 120 prac – każda z nich posiadała swojego workloga, czyli specjalnego bloga pokazującego proces tworzenia moda – spośród których 82 zakwalifikowało się do finałowej rozgrywki. Przez 150 dni modderzy z całego świata starali się stworzyć dzieło, które zachwyci miłośników sprzętu komputerowego.

Case Mod World Series 2016

Po wielu miesiącach nerwowego wyczekiwania na werdykt, 28 czerwca Cooler Master ogłosił zwycięzców tegorocznego Case Mod World Series.

W kategorii Tower Mod pierwsze miejsce zajął Mr. Waii, któremu triumf zapewnił Master of Dimension. Drugi był Dave Cathey ze swoją Giganteą. Na najniższym stopniu podium znalazł się neSSa, autor moda MasterX5.

Jeśli chodzi o kategorię Scratch Mod, to tu najlepszy okazał się Modder Crow, twórca Ghost Ridera. Tuż za nim uplasowali się Masbuskado (mod Re.born) i Nenad Milić (GSW CYBORG).

Równoległe toczyła się nie mniej zażarta walka o zdobycie nagrody publiczności. Fani nie zawiedli, oddając za pośrednictwem konkursowego portalu ponad 21 000 głosów. Wśród Tower Modów największe uznanie publiki zdobył Allyson Carneiro za Pandora Box Pegasus, a najlepszym Scratch Buildem głosujący okrzyknęli TriHexa 666 – Apocalypse Dragon, który to mod wyszedł spod ręki Kanishki Akalanki.

Wymienieni artyści, prócz chwały i sławy, mogli liczyć także na atrakcyjne nagrody finansowe i materialne, których wartość wyniosła łącznie 30 000 $.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać