Firma Ubisoft zaprezentowała swoje pierwsze gry, stworzone w technologii wirtualnej rzeczywistości: Eagle Flight i Werewolves Within. Pierwsza z nich pozwoli nam wcielić się w orła, którzy swobodnie przemierza przestworza miejskie miasta Paryż w nieokreślonej przyszłości. Brak jest ludzi, natomiast otrzymamy sporo zadań do wykonania, zręcznościowe sekwencje, a także tryb wieloosobowy.

Druga z gier to będzie typowy multiplayer, aczkolwiek nastawiona bardziej na spokojną rozrywkę. Jeden z graczy zostaje wilkołakiem, a zadaniem reszty jest odgadnięcie pod jaką postacią się on ukrywa. Każdy z grających otrzymuje na początku tury określoną postać i rolę. Tutaj trzeba się będzie sporo porozumiewać z innymi osobami.


Poprzedni artykułAMD Radeon Software Crimson Edition 16.5.1
Następny artykułAMD uwolniło źródła technologii CrossFire dla GPUOpen
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.