Strona głównaGamingGryEVE: Valkyrie otrzymało pierwszy darmowy dodatek Carrier Assault

EVE: Valkyrie otrzymało pierwszy darmowy dodatek Carrier Assault

EVE: Valkyrie, rozległa gra od studia CCP Games, otrzymała właśnie pierwszy darmowy dodatek: Carrier Assault. Sama gra jest symulatorem walki w przestrzeni kosmicznej i koncentruje się na rozgrywce wieloosobowej. Każdy gracz otrzymuje własny myśliwiec, który pilotuje, a o zwycięstwie decydują w dużej mierze umiejętności użytkownika. Warto tutaj zaznaczyć, że same potyczki mają o wiele mniejszą skalę, niż te z EVE: Online.

Dodatek Carrier Assault oferuje nowy tryb taktyczny, który nagradza komunikację oraz pracę zespołową. Do tego mamy mapę Crossroads, opcję Boost Gate (brama przyspieszająca myśliwiec), a także sporo aktualizacji i optymalizacji.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać