Starcraft Remastered - ranking

Odpowiedzialne za serię Starcraft studio Blizzard Entertainment zapowiedziało kilka dni temu nową łatkę do Starcraft: Remastered oznaczoną numerem 1.22.0. Nadchodząca aktualizacja ma wprowadzić do gry nowy system gier rankingowych, bardziej odpowiedni na miarę 2018 roku.

Trudno zaprzeczyć, że z powodu małego zespołu developerskiego rozwój Starcraft: Remastered jest dość powolny. Niemniej jednak z tego powodu każda kolejna duża aktualizacja do wydanej niecały rok temu odnowionej edycji pierwszej części „Gwiezdnego Rzemiosła” spotyka się z dużym rozgłosem wśród społeczności. Podobnie w przypadku nadchodzącej łatki 1.22.0.

Główna zmiana w najnowszej aktualizacji będzie się tyczyła trybu rankingowego. Twórcy postanowili zrezygnować ze starego, nieprzyjaznego początkującym i średnio-zaawansowanym graczom systemu i stworzyć coś całkowicie nowego. Od wersji 1.22 każdy zawodnik, który zagra odpowiednią liczbę meczy klasyfikacyjnych zostanie przydzielony do odpowiadającej jego poziomowi ligi – od najniższej „F” aż do będącej swoistą ligą arcymistrzowską rangi „S”.

Starcraft Remastered - ligi

Dodatkowo usprawniony zostanie interfejs gry, który po każdym meczu będzie na bieżąco pokazywał graczom wpływ wyniku ich meczu na  decydujący o pozycji w rankingu wskaźnik MMR.

Nadchodzące zmiany w trybie rankingowym Starcraft: Remastered 1

Po większą listę zmian odsyłamy do oficjalnego wpisu od Blizzarda. Tymczasem przypominamy, że Starcraft w wersji podstawowej dostępny jest do pobrania już teraz z aplikacji Battle.Net.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments