Poznaliśmy wszystkie drużyny, które zagrają w ESL Pro League Season 14

0
19

Poznaliśmy wszystkie drużyny, które zagrają w rozpoczynającym się już za trzy tygodnie nowym sezonie ESL Pro League Season 14, w którym zagra czterech polskich zawodników w międzynarodowych składach. Organizatorzy rozesłali siedem zaproszeń do drużyn według rankingu prowadzonego przez ESL.

Początkowo miało być wysłanych sześć zaproszeń do drużyn, które zostaną bezpośrednio zaproszone do nowego sezonu ESL Pro League, ale w rezultacie wysłano siedem zaproszeń z uwagi na fakt, że organizatorzy musieli zastąpić w lidze australijską formację 100 Thieves i nie było to takie proste. Co ciekawe, zaproszenie to dostał zespół międzynarodowy, w którym gra polski zawodnik Mateusz “mantuu” Wilczewski – OG Esports. Oprócz tego zespołu bezpośrednie zaproszenie otrzymały następujące drużyny: BIG, FURIA Esports, Team Spirit, Virtus.pro, a także Heroic oraz Gambit Esports. Warto dodać, że zarówno Heroic jak i Gambit grały w meczu finałowym poprzedniej edycji rozgrywek ESL Pro League.

Liga z Polakami

Wśród wszystkich zespołów będziemy mieli trzy formacje z polskimi graczami. Michał “MICHU” Muller w Evil Geniuses, Olek “hades” Miśkiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha w ENCE i właśnie wspomniany wcześniej Mateusz “mantu” Wilczewski w OG Esports, więc na pewno będzie komu kibicować.

Debiutancka liga

W czasie przerwy wakacyjnej robione są transfery, zmiany w drużynach, więc dla niektórych zawodników i trenerów będą to również debiuty w nowych zespołach.

Astralis BIG Complexity Bad News Bears
Evil Geniuses ENCE FaZe Clan Entropiq
Fnatic G2 Esports FURIA Esports Gambit Esports
Natus Vincere mousesports Heroic Team Liquid
OG Esport Ninjas in Pyjamas Team One forZe
Team Vitality Team Spirit SINNERS Esports Virtus.pro

 

Warto dodać, że nadchodzące ESL Pro League Season 14 zostanie rozegrany w całości online.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZapowiedziano V4 Future Sports Festival!
Następny artykułLian Li SP750 – nowy zasilacz SFX w ofercie producenta
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.