Bethesda udostępniła film z rozgrywki wieloosobowej w grze Fallout 76. Tytuł ten będzie opowiadał historię Krypty 76, która leży nieopodal Waszyngtonu.  Jej mieszkańcy mają za zadanie zrealizować plan odbudowy Stanów Zjednoczonych po 25 latach od atomowej zagłady. Gracze wcielą się w tzw. pionierów, którzy będą szukali idealnego miejsca do zamieszkania i stworzenia nowej prężnie rozwijającej się cywilizacji.

Film ukazuje możliwości, jakie będzie oferowała gra. Gracz będzie mógł współpracować z innymi lub zostać samotnym wilkiem.


Poprzedni artykułCORSAIR K70 RGB MK.2 i STRAFE RGB MK.2 – nowe klawiatury
Następny artykułVirtus.pro zagra na DreamHack Valencia
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.