Studio Bohemia Interactive udostępniło grę Argo. Tytuł powstał w ramach programu Bohemia Incubator, który służy do testowania nowych pomysłów. Społeczność zaakceptowała go i firma postanowiła stworzyć pełnoprawną produkcję. Argo jest strzelanką sieciową, która pożyczy silnik i mechanikę z Arma III. Zamiast realnej symulacji wojny, gracze otrzymają szybie potyczki sieciowe.

Do wyboru będą trzy tryby PvP:

  • Link – trzeba zająć punkty kontrole i połączyć je w długi ciąg. Im dłuższy łańcuch, tym więcej punktów ląduje na koncie drużyny
  • Raid – jedna z drużyn będzie musiała zgrać dane wywiadowcze. Druga oczywiście musi im w tym przeszkodzić
  • Clash – drużyny będą zajmowały poszczególne sektory i atakowały swoje bazy

Prócz tego pojaw się jeszcze kooperacyjny tryb Combat Patrol. Maksymalnie dziesięciu gracz zmierzy się z wrogami sterowanymi przez sztuczną inteligencję na mapie o rozmiarze 62 kilometrów kwadratowych.

Tytuł będzie całkowicie darmowy. Gracze będą mogli wesprzeć twórców, poprzez zakup Supporter’s Pack. Paczka zapewni kilka wyglądowych bonusów, opcję zabawy na serwerach premium oraz możliwość korzystania z pojazdów w edytorze scenariuszy.


Poprzedni artykułPro Evolution Soccer 2018 – 15 minutowy zapis z rozgrywki w 4K
Następny artykułNaruto Online dostępne w otwartej becie, jako gra przeglądarkowa
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.