Evil Geniuses kończy współpracę ze swoim trenerem

1
Fot. EPICENTER

Duże zmiany w amerykańskim zespole Evil Geniuses. Drużyna postanowiła zakończyć współpracę ze swoim trenerem Chet’em „ImAPet’em” Singh’em. Powodem było nieporozumienie z graczami. 

Amerykańska kariera 

Sama kariera trenerska Chet’a „ImAPet’a” Singh’a jest ciekawa. Swoją pracę jako trener rozpoczął w październiku 2016 roku od prowadzenia innego, amerykańskiego zespołu – Counter Logic Gaming. W październiku 2017 przeszedł do innej, amerykańskiej organizacji – OpTic Gaming, w którym był do maja 2018 roku. 

Pod koniec maja 2018 roku zaczął pracę najpierw jako trener w NRG Esports, z kolei później zespół przeszedł do Evil Geniuses, w którym był do dzisiaj. 

Co więcej, jeszcze w NRG Esports zespół grał zupełnie innym składem, niż obecnie. W amerykańskiej organizacji były dwie zmiany. Do składu dołączył Tarik „tarik” Celik oraz Peter „stanislaw” Jarguz

Chet „ImAPet” Singh razem z Evil Geniuses wygrał m.in StarSeries i-League Season 8 oraz ESL One New York 2019. 

Obecny skład Evil Geniuses prezentuje się następująco:

  • Peter „stanislaw” Jarguz
  • Vincent „Brehze” Cayonte
  • Tsvetelin „CeRq” Dimitrov
  • Ethan „Ethan” Arnold
  • Tarik „tarik” Celik

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] dwóch latach bardzo owocnej i sukcesywnej współpracy Chet postanowił opuścić zespół. Z czasem przestał odpowiednio dogadywać się ze składem, a odejście zostało uzgodnione za […]