W ten weekend w Krakowie odbędzie się Liga Komputronik Gaming

0

W ten weekend, w dniach 16-17 lipca, w Centrum Handlowym Bonarka w Krakowie, zostanie rozegrany kolejny turniej w ramach Ligi Komputronik Gaming. Swoich sił będzie można spróbować w grach FIFA 16 i Counter Strike: Global Offensive. By wziąć w nim udział, należy przyjść do salonu Komputronik o godzinie 9.00 i zapisać siebie lub całą drużynę. Łącznie w FIFA 16 będzie mogło wziąć udział 64 graczy, natomiast w CS:GO zmierzy się 16 drużyn.

Poza rozgrywkami w ramach Ligi, zaplanowano też inne atrakcje. Będzie można spróbować swoich sił w strefie free to play oraz wziąć udział w miniturniejach z nagrodami. Atrakcją dla fanów gier będzie możliwość spotkania youtuberów: Tivolt, Ziemniak.tv, MrSeto.

Ideą Ligi jest reprezentowanie miast, zatem aby wziąć udział w najbliższym turnieju, należy być zameldowanym w Krakowie, a w przypadku gier zespołowych, meldunek musi mieć przynajmniej 3 zawodników (reszta może mieszkać w promieniu 50 kilometrów od reprezentowanego miasta). Oprócz tego, każdy zawodnik musi zaktualizować swój profil ESL.

Kolejny turniej zostanie rozegrany 6-7 sierpnia w Rzeszowie, natomiast pod koniec wakacji, 27-28 sierpnia, odbędzie się wielki finał.