W ten weekend, w dniach 16-17 lipca, w Centrum Handlowym Bonarka w Krakowie, zostanie rozegrany kolejny turniej w ramach Ligi Komputronik Gaming. Swoich sił będzie można spróbować w grach FIFA 16 i Counter Strike: Global Offensive. By wziąć w nim udział, należy przyjść do salonu Komputronik o godzinie 9.00 i zapisać siebie lub całą drużynę. Łącznie w FIFA 16 będzie mogło wziąć udział 64 graczy, natomiast w CS:GO zmierzy się 16 drużyn.

Poza rozgrywkami w ramach Ligi, zaplanowano też inne atrakcje. Będzie można spróbować swoich sił w strefie free to play oraz wziąć udział w miniturniejach z nagrodami. Atrakcją dla fanów gier będzie możliwość spotkania youtuberów: Tivolt, Ziemniak.tv, MrSeto.

Ideą Ligi jest reprezentowanie miast, zatem aby wziąć udział w najbliższym turnieju, należy być zameldowanym w Krakowie, a w przypadku gier zespołowych, meldunek musi mieć przynajmniej 3 zawodników (reszta może mieszkać w promieniu 50 kilometrów od reprezentowanego miasta). Oprócz tego, każdy zawodnik musi zaktualizować swój profil ESL.

Kolejny turniej zostanie rozegrany 6-7 sierpnia w Rzeszowie, natomiast pod koniec wakacji, 27-28 sierpnia, odbędzie się wielki finał.


Poprzedni artykułIntel Compute Stick – mobilny sprzęt do pracy
Następny artykułDigital Extremes świętuje sukces wydarzenia TennoCon 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments