fbpx
Strona głównaGamingGryArktika.1 - strzelanka w wirtualnej rzeczywistości od studia 4A Games

Arktika.1 – strzelanka w wirtualnej rzeczywistości od studia 4A Games

W czasie trwania targów Oculus Connect 3 studio 4A Games zapowiedziało grę o nazwie Arktika.1. Będzie to strzelanka pierwszoosobowa, utrzymana w klimatach science fiction. Gra będzie korzystała z autorskiego silnika 4A Engine, znanego z takiej produkcji, jak Metro: Last Light.

W Arktika.1 będziemy grali w widoku pierwszej osoby. Tytuł został osadzony 100 lat w przyszłości, gdzie na Ziemi trwa obecnie nowa epoka lodowcowa. Do zamieszkania nadają się jedynie obszary równikowe oraz nieliczne kolonie w miejscach, gdzie występują zasoby naturalne. Właśnie takowego siedziska ludzkiego będziemy musieli bronić.

Premiera gry planowana jest na drugi kwartał przyszłego roku. Gra powinna korzystać z możliwości kontrolerów Oculus Touch.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać