fbpx
Strona głównaGamingGryNordic Horizons i Greece — dwa dodatki do ETS 2

Nordic Horizons i Greece — dwa dodatki do ETS 2

Od pewnego czasu krążą informacje o prowadzonych pracach nad dwoma dodatkami do gry Euro Track Simulator 2. Studio SCS Software prowadzi dosyć poważne prace nad nimi i warto się nimi zainteresować, bo nie tylko mapa w grze się powiększy, ale zapowiada się, że będą ciekawe rzeczy dodane.

Studio SCS Software w ostatnim czasie przedstawił naprawdę ciekawe informacje na temat dwóch dodatków do ETS 2. Jeden z nich nazywa się Nordic Horizons, a drugi natomiast Greece. Obydwa DLC są związane z rozszerzeniem map w grze Euro Track Simulator 2. To, co widziałem na zdjęciach to widać, że wiele ciekawych rzeczy zostanie wprowadzonych, a przez to chętnie bym sobie już pograł.

Grecja — DLC do ETS 2

Studio gry Euro Track Simulator 2 prowadząc pracę nad mapą Grecji w opublikowanej informacji, przedstawiają opisy oraz zdjęcia tego co do tej pory wprowadzili w ramach dodatku. Trzeba pamiętać, że DLC nie zostało jeszcze skończone i trzeba oczekiwać na zakończenie prac. Z tego też powodu będzie o wiele więcej modeli wprowadzonych oraz przedstawione rzeczy w zdjęciach poniżej, mogą się zmienić co do szczegółów.

Ale to nie koniec! Oprócz tych cudów architektury dodali nowe, mniejsze modele. Są to płoty, ściany, ławki, kosze, stragany i migoczące lampy. Dzięki temu każdy zakątek będzie pełen charakteru i uroku.

Nordic Horizons — DLC do ETS 2

W publikacji od SCS Software do dodatku Nordic Horizons pojawiają się wypowiedzi osób, które pracują nad tym DLC. Każda z nich jest na swój sposób szczególna, bo pokazuje, w jaki sposób SCS docenia swoich pracowników i daje możliwości rozwoju nie tylko swojego produktu, ale też umiejętności prywatnych.

Poniżej umieszczam wypowiedź Ivo, który przy Nordic Horizons jest liderem do map.

„Kiedy w 2018 roku dołączyłem do zespołu SCS Map, było to dla mnie spełnienie marzeń. Kiedy piąłem się po szczeblach kariery i gdy ukazał się ogromny zakres projektu Nordic Horizons, pojawiła się dla mnie szansa, aby zostać jednym z liderów projektu, którego chętnie przejąłem. Dzięki temu mogłem uczestniczyć w projekcie od fazy przedprodukcyjnej, osobiście odwiedzając najbardziej wysunięte na północ części Europy, pomagając w jego kształtowaniu i równoważąc nasze pragnienia uwzględnienia każdego uroczego fragmentu. Krajobrazy (których jest niezliczona ilość) w ramach naszej skali, spójności i ograniczeń produkcyjnych. Nasz wspaniały zespół dokłada wszelkich starań, aby uchwycić oszałamiające piękno i ogrom regionu, od głębokich lasów po wspaniałe fiordy – naszym celem jest dać naszym graczom poczucie pokonywania długich dystansów przez słabo zaludnione obszary, nadając w ten sposób ciekawy charakter ich wirtualnym przejażdżkom ciężarówkami. Zapamiętajcie moje słowa: będzie wspaniale!”

Przyjrzałem się zdjęciom, które zostały dodane do strony z DLC Nordic Horizons. Na mnie obecnie robią wrażenie.

Linki do DLC do ETS 2

Jeszcze raz wspomnę, że nad dodatkami SCS Software jeszcze pracuje, więc jeszcze nie można zakupić. Natomiast można zapisać się na listę z powiadomieniami. Link do zapisania powiadomień o dodatku Greece jest tutaj, natomiast do Nordic Horizons jest tutaj.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bartosz Rozwadowski
Bartosz Rozwadowski
Codziennie jestem ojcem wspaniałej dwójki dzieci oraz mężem tak samo wspaniałej kobiety. Co pewien czas publikuję teksty o tematyce historycznej na swoim blogu oraz zajmuję się codzienną dawką wrażeń jakie niesie życie. Na pcmod.pl ściągnęło mnie możliwości pisania tekstów o tematyce IT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać