TP-Link AP500 – łatwy w użyciu punkt dostępowy

0

TP-Link wprowadził do swojej oferty łatwy w użyciu punkt dostępowy TP-Link AP500. Urządzenie pracuje w najnowszym standardzie 802.11ac i rozgłasza dwupasmową bezprzewodową sieć Wi-Fi o łącznej przepustowości do 1,9 Gb/s. Za zasięg odpowiedzialne są trzy zewnętrzne anteny oraz technologia kształtowania wiązki, która dodatkowo zwiększa prędkość i stabilność połączeń.

TP-Link AP500

Punkt dostępowy TP-Link AP500 posiada dwurdzeniowy procesor oraz gigabitowy port Internetowy. Urządzenie może pracować w jednym z czterech trybów. Tryb AP – wystarczy połączyć urządzenie z routerem za pomocą przewodu Ethernet do AP500 i utworzyć punkt dostępowy dla urządzeń bezprzewodowych. Tryb wzmacniacza służy do rozszerzania zasięgu sygnału sieci Wi-Fi do wcześniej nieobjętych nią obszarów. Tryb Klienta pozwala na podłączenie urządzeń przewodowych do sieci bezprzewodowej. Tryb Multi-SSID umożliwia stworzenie do 4 różnych SSID oraz VLAN-ów, co idealnie sprawdza się np. w biurach, w których wiele działów korzysta z jednej sieci bezprzewodowej.

TP-Link AP500

Punkt dostępowy posiada ciekawie wykonaną obudowę, która świetnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Projektanci zadbali o to, aby urządzenie można było postawić poziomo i w pionie. Diody sygnalizujące pracę mogą zostać wyłączone i nie będą przeszkadzały podczas snu lub codziennych czynności, a do obsługi i konfiguracji został przygotowany nowy intuicyjny interfejs.

TP-Link AP500

TP-LINK AP500 jest już dostępny w sprzedaży i objęty są 24-miesięczną gwarancją.