SAPPHIRE HD 7750 Ultimate to pasywnie chłodzona karta graficzna z bardzo popularnej i cenionej serii. Nowe urządzenie firmy SAPPHIRE wyposażone zostało w duży radiator z miedzianymi rurkami cieplnymi. Taki system chłodzenia wydajnie odprowadza energię cieplną, nie generując jednocześnie żadnych szumów. Bezgłośna karta graficzna świetnie sprawdzi się w systemach typu HTPC oraz wszędzie tam, gdzie cisza jest priorytetem.

Taktowany na 800MHz rdzeń Cape Verde i 1GB pamięci DDR5 o częstotliwości 1125MHz to parametry gwarantujące dobrą wydajność w grach. Dla jeszcze lepszych osiągów karcie zapewniono pełen pakiet innowacyjnych opcji oraz rozwiązań rodziny HD 7000, m.in. takich jak: funkcje Zero Core Power i Power Tune, zgodność z bibliotekami DirectX 11.1 , OpenCL 1.2, jak również z systemem Windows 8.

Cena brutto dla końcowego odbiorcy wynosi 489 zł. Karta objęta jest dwuletnią gwarancją producenta


Poprzedni artykułZalman ZM500-GT, ZM600-GT i ZM700-GT
Następny artykułD-link DUB-H7 V2 HUB USB 7 portów aktywny
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.