call of duty logo
call of duty logo

Studio Infinity Ward zapowiedziało premierę gry Call of Duty: Infinite Warfare na 4 listopada 2016 roku. Będzie to swoisty powrót do korzeniu gatunku z z klasyczną, epicką bitwą między dwiema armiami na skalę, jakiej nie widzieliśmy jeszcze w tej ustanawiającej rekordy sprzedaży serii. Call of Duty: Infinite Warfare posłuży się bogatą historią, by stworzyć pełną i angażującą gracza narrację.

Infinity Ward odkrywa zupełnie nowe horyzonty podnosząc w opowieści kwestię ciężaru dowodzenia i związanej z nim odpowiedzialności. W czasie desperacji i przytłaczającego konfliktu gracz, jako Kapitan własnego okrętu wojennego, musi objąć dowództwo i stawić czoła nieugiętemu wrogowi. Doświadczeni żołnierze zostają rzuceni w niespotykane okoliczności, które stanowić będą sprawdzian ich wyszkolenia i hartu ducha, zmuszając ich by nauczyli się prowadzić podkomendnych i podejmować trudne decyzje, niezbędne do osiągnięcia zwycięstwa.

Call of Duty: Infinite Warfare

Kampania dla jednego gracza

Call of Duty: Infinite Warfare poprowadzi gracza w niezapomnianą podróż pełną heroicznych bitew i charakterystycznych dla serii starć piechoty. Teatr działań obejmie Układ Słoneczny, zabierając grających na wyprawę z powierzchni Ziemi, poza atmosferę. W grze czeka nas wojna na wielką skalę, niezapomniane postacie oraz nowa epicka sceneria dla przebojowej akcji Call of Duty.

Powrót do klasycznej wojny na wielką skalę
Umiejscowiona w wiarygodnej futurystycznej scenerii gra umieszcza gracza w roli Kapitana Reyesa, pilota Operacji Specjalnych pierwszego stopnia, który przejmuje ster okrętu wojennego Retribution, jednego z ostatnich, które pozostały ziemskiej flocie. W czasie niewyobrażalnego konfliktu, Reyes musi poprowadzić niedobitki sił koalicyjnych przeciwko nieugiętym siłom wroga.

Call of Duty: Infinite Warfare

Walka z fanatycznym wrogiem
Front Obrony Kolonii reprezentuje odłam separatystów, który odłączył się od Kosmicznego Sojuszu Narodów Zjednoczonych w trakcie wojny secesyjnej, wiele lat wcześniej. W uniwersum Call of Duty: Infinite Warfare Ziemia została już ogołocona z zasobów naturalnych, przez rosnącą populację i postępującą industrializację. Ludność Ziemi zdana jest na Kolonie rozrzucone po Układzie Słonecznym, dostarczające zasobów i paliw z innych planet i asteroid. Front to faszyzujące ugrupowanie, złożone z brutalnych radykałów, zahartowanych przez ekstremalne warunki pozaziemskiego bytowania. Dążą do przejęcia całkowitej kontroli nad pozaziemskimi placówkami i ich bogactwem, stawiając w szachu narody Ziemi. Po latach trudnych, nerwowych negocjacji stosunki dyplomatyczne są już napięte do granic możliwości i wystarczy lekkie popchnięcie, by cały Układ Słoneczny pochłonęła wojenne pożoga.

Pochłaniające, niezakłócone doświadczenie kampanii
Po raz pierwszy w historii serii cała kampania w Call of Duty: Inifinite Warfare – od poziomu starć piechoty po pilotaż super-szybkich kosmicznych myśliwców – stanowi jeden ciąg doświadczeń, z nielicznymi momentami doczytywania i dostarczy wielu tak kochanych przez fanów serii scen nie dających o sobie zapomnieć przez swą skalę i ładunek emocjonalny.

Okręty wojenne wprowadzają nowy element do Call of Duty
Po raz pierwszy w historii serii powietrzne i kosmiczne starcia stanowią kluczowy element kampanii. Gracze doświadczą zupełnie nowych scenariuszy i lokacji, które wprowadzają ogromne zróżnicowanie i czynią kampanię dla jednego gracza jeszcze bardziej ekscytującą.

  • Retribution: Okręt wojenny Retribution służy graczowi za dom i reprezentuje jego ziemski styl życia w czasie podróży po Układzie Słonecznym. Ogromna jednostka, zdolna pomieścić całą załogę gracza stanowi kluczowy element rozgrywki w kampanii – pojazd, na którym gracz będzie polegać i za który będzie odpowiedzialny
  • Jackal: W trakcie kampanii gracze będą mieli też okazje zasiąść za sterami własnego, zaawansowanego, zdolnego do walki w przestrzeni kosmicznej odrzutowego myśliwca, znanego jako Jackal.

Call of Duty: Infinite Warfare

Tryb wieloosobowy

Tryb dla wielu graczy w Call of Duty: Infinite Warfare kładzie nacisk na walkę w zwarciu na linii frontu, wprowadzając nowe rozwiązania w ewolucji systemu sterowania serii Call of Duty. Nagradza graczy za wykorzystanie otoczenia i wprowadzanie w życie strategii w ogniu walki. Mapy zaprojektowano w charakterystycznym dla serii stylu zapewniającym szybką, dynamiczną i dającą satysfakcję rozgrywkę. Z nowym podejściem do gry wieloosobowej gra rzuci wyzwanie każdemu graczowi, by ten osiągał cele w sposób kreatywny w oparciu o własne preferencje co do stylu gry.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułWiedźmin 3: Krew i Wino – Touissant będzie ogromnym światem
Następny artykułInnoGames TV maj 2016 z Forge of Empires – Wyprawy Gildijne
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.