MSI udostępniło nową wersje oprogramowania UEFI dla swoich płyt głównych na chipsetach Z370. Nowe UEFI posiada wsparcie dla nadchodzącej 9 generacji procesorów Intela. Wiadomość ta jest szczególnie ważna dla wszystkich posiadaczy obecnych płyt głównych, którzy zamierzają modernizować swoje komputery. Jeżeli chodzi o mini-ITX to jest to model MSI Z370I Gaming Pro Carbon AC.

Przypomnijmy, że pod koniec lipca informowaliśmy o tym, że Intel szykuje się do aktualizacji UEFI w chipsetach Z370. Po tym newsie wiemy już, że aktualizacja będzie dotyczyć wszystkich modeli z serii 300.

Ciekawe, jak będzie z resztą producentów oraz chipsetów.


ŹRÓDŁOanandtech.com
Poprzedni artykułKolejny piłkarski klub inwestuje w esport. Santos z ekipą CSGO
Następny artykułPACT i Izako Boars dzielą się punktami w meczu inaugurującym 17. ESL Mistrzostwa Polski!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.